درباره ما

پس از 10 سال تجربه درخشان و ارائه خدمات در زمینه تعمیرات بردهای الکترونیک در مجموعه ایران برد در مواجه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی بر آن شدیم تا با نام تجاری جدیدی پا به عرصه رقابت گذاشته و با ایجاد پلتفرم باما تعمیرات وظیفه خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان را گسترش داده و این خدمات را دردسترس عموم قراردهیم تا باشگاهی بزرگ از مشتریان گذشته، حال و آینده را تشکیل داده و با ارائه خدمات به روز،متحولانه و به صرفه نامی ماندگار در اذهان عموم بر جای بگذاریم.

باماتعمیرات با تشکیل تیمی از کارشناسان باتجربه و تحصیلکرده و دوره دیده، درتمام نقاط شهر تهران مفتخر است تا وظیفه نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی از جمله یخچال و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، تلوزیون، مایکروفر، جاروبرقی و … را در سریعترین زمان ممکن و در منزل شما با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت به بهترین شکل ارائه نماید.

 

درباره ما

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد؛ ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و با به کارگیری قطعات اورجینال و دارای ضمانت تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کلیه
مراحل تعمیرات لوازم خانگی شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

باما تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف استان تهران این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. تعمیرات انجام شده توسط متخصصین ما 90 روزضمانت می گردد و چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

همچنین کلیه متخصصین و تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات و دوره های برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی را گذرانده و دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند که این امر موجب اطمینان خاطر در جهت ارائه خدمات تخصصی، رفاه و آرامش مشتریان عزیز می گردد.

باماتعمیرات

باماتعمیرات در یک نگاه

1470399614_Social_Media.png
سرعت در ارائه خدمات

تعداد بالای تکنسین های همکار با مجموعه باماتعمیرات این امکان را برای ما به وجود آورده است تا آماده خدمت رسانی به شما در سریعترین زمان ممکن باشیم.

1470399656_Branding.png
متخصصان خبره و با سابقه

همکاران باماتعمیرات در بخش تعمیرات لوازم خانگی، سالهای سال در این زمینه فعالیت داشته اند و در این حوزه تکنسین های زبردست و با سابقه ای محسوب میشوند.

1470399715_E-Commerce.png
استفاده از قطعات اورجینال و اصلی

متخصصان باماتعمیرات برای رفع ایراد به وجود آمده در دستگاه شما، از قطعات اورجینال و اصلی استفاده میکنند و این قطعات توسط باماتعمیرات ضمانت میشود.

1470399667_Newsletter.png
هزینه منصفانه

مجموعه باماتعمیرات در جهت تحقق به هدف تمرکز بر مشتری مداری، تلاش نموده است تا از دایره انصاف خارج نشود و هزینه های مقرون به صرفه ای را برای خدمات خود درنظر بگیرد.