اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید.

تعمیر اجاق گاز در تهران

اجاق گاز، مهمترین لوازم آشپزخانه برای پخت غذا محسوب میشود و میتوان آن را یک وسیله کاملا ضروری برای هر خانه نامید. به وجود آمدن مشکل برای اجاق گاز میتواند افراد خانواده را دچار چالش نماید و باید هرچه سریعتر برای تعمیر اجاق گاز اقدام نمود.  اگر شما ساکن شهر تهران هستید و برای تعمیر اجاق گاز خود نیازمند یک فرد متخصص هستید، میتوانید از خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران باماتعمیرات بهره مند گردید.

باماتعمیرات یک مجموعه کاملا تخصصی تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر اجاق گاز در کلانشهر تهران است و با گردآوری تعمیرکاران کاربلد و ماهر، میتواند مشکل اجاق گاز شما را در اسرع وقت برطرف نماید. باماتعمیرات ارائه دهنده خدمات تعمیر اجاق گاز در تمام مناطق 22 گانه تهران است.

شما برای بهره مندی از خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران باماتعمیرات کافی است بر روی دکمه ثبت سفارش آنلاین کلیک نمایید و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و ایراد به وجود آمده برای دستگاه، واحد پشتیبانی باماتعمیرات با شما تماس گرفته و مناسب ترین تعمیرکار را برای تعمیر ماشین ظرفشویی به محل اعزام میکند. روش دیگر برای برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی، تماس از طریق شماره های مندرج در سایت است.

مزایای تعمیر اجاق گاز در باماتعمیرات

تعمیر اجاق گاز در تهران

تعمیر اجاق گاز در محل

تمامی خدمات مجموعه باماتعمیرات از جمله تعمیر اجاق گاز، در محل انجام میشود. تعمیر اجاق گاز در محل کار مشتریان را بسیار آسانتر نموده است و آنان لازم نیست با این حجم از ترافیک و مشکلات حمل و نقل، اجاق گاز خود را برای تعمیر به تعمیرگاه ها ببرند. تعمیرکاران باماتعمیرات با حضور در محل، اقدام به عیب یابی و تعمیر اجاق گاز میکنند

سرعت در ارائه خدمات

مجموعه باماتعمیرات توانسته است تعداد کثیری از تعمیرکاران کاربلد در شهر تهران را گردآوری نماید تا بتواند در ارائه خدمات، سرعت قابل قبولی داشته باشد. بدین ترتیب پس ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی، واحد پشتیبانی هماهنگی های لازم با تعمیرکار متخصص خود را برای حضور در محل انجام میدهد و تعمیرکار اجاق گاز در اسرع وقت در محل حاضر میشود.

تعمیر اجاق گاز توسط متخصصان با تجربه و دوره دیده

اجاق گاز از لوازم آشپزخانه بسیار مهم و در عین حال خطرساز است. در صورتی که برای تعمیر اجاق گاز از فرد متخصص استفاده نشود، علاوه بر اینکه احتمال دارد اجاق گاز پس از مدتی دوباره دچار مشکل شود، احتمال بروز اتفاقات خطرناک نیز وجود دارد. باماتعمیرات با برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و ماهر، خدمات تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران را با بالاترین کیفیت و با رعایت تمام استانداردهای ایمنی لازم ارائه میدهد.

برخورداری از قطعات فابریک و اصلی

تعویض قطعات، یکی از روش های مهم برای تعمیر اجاق گاز است اما برای این کار باید حتما از قطعات اصلی و اورجینال استفاده نمود. تهیه قطعات اجاق گازهای خارجی کار بسیار سختی است و مشتریان به آسانی نمیتوانند به این قطعات دسترسی داشته باشند. باماتعمیرات در جهت تهیه آسان قطعات توسط مشتریان، اقدام به واردات قطعات لوازم خانگی از جمله اجاق گاز نموده است و این قطعات را با ضمانت اصالت و سلامت کالا در اختیار آنان قرار میدهد.

ارائه ضمانت نامه

باماتعمیرات با توجه به اطمینان کامل نسبت به خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران خود، تمامی خدمات خود از جمله تعمیر اجاق گاز را تا 3 ماه ضمانت میکند. تعمیرکاران باماتعمیرات موظف هستند پس از اتمام فرآیند تعمیر اجاق گاز، یک ضمانت نامه 3 ماهه در اختیار مشتریان قرار دهند تا در صورت به وجود آمدن مشکل پیشین در مدت مقرر، مشتریان با استفاده از این ضمانت نامه بتوانند مشکل اجاق گاز خود را بدون پرداخت هزینه برطرف نمایند.

خدمات تعمیر اجاق گاز در باماتعمیرات

تعمیر اجاق گاز در محل

  • برطرف نمودن مشکل روشن نشدن شعله های اجاق گاز
  • رفع مشکل زرد سوختن شعله اجاق گاز
  • برطرف نمودن ایراد خاموش شدن شعله پس از رها کردن ولوم
  • رفع عیب کم شدن شعله اجاق گاز
  • مرتفع نمودن مشکل جرقه زدن اجاق گاز
  • رفع ایراد یکسره شدن جرقه در اجاق گاز
  • برطرف نمودن مشکل ترموکوبل در اجاق گاز

خدمات اعلام شده در این بخش، مشکلات رایج اجاق گازها است که بیشتر مشتریان به این مشکلات برخورد کرده اند. شما در صورت به وجود آمدن مشکلات ذکر شده یا حتی مشکلات دیگر، میتوانید از خدمات تعمیر اجاق گازدر محل باماتعمیرات بهره مند گردید. متخصصان باماتعمیرات آمادگی کامل دارند تا مشکل شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند.

هزینه تعمیر اجاق گاز

هزینه تعمیر اجاق گاز را پس از بررسی کامل مشخص میشود. این هزینه میتواند برا اساس ایراد قطعه مورد نظر، میزان خرابی و نوع خدمات ارائه شده متفات باشد. البته حدود قیمت تعمیر اجاق گاز را بر اساس اطلاعات داده شده توسط مشتری میتوان اعلام نمود اما قیمت دقیق پس از بررسی مشخص میشود. شایان ذکر است هزینه های اعلام شده توسط باماتعمیرات برای تعمیر اجاق گاز و دیگر خدمات، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی مربوطه میباشد.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر گاز رومیزی در تهران باماتعمیرات

خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران باماتعمیرات

مجموعه باماتعمیرات به عنوان مجموعه معتبر و مجاز تعمیر اجاق گاز در تهران، خدمات خود را در سراسر شهر تهران با بالاترین سطح کیفیت و بهترین تعرفه، ارائه میدهد. مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران باماتعمیرات به شرح زیر است:

خدمات تعمیر اجاق گاز باماتعمیرات در شرق تهران: مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

خدمات تعمیر اجاق گاز باماتعمیرات در غرب تهران: مناطق سعادت آباد، شهرک غرب، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

خدمات تعمیر اجاق گاز باماتعمیرات در شمال تهران: مناطق تجریش، نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، ونک، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

خدمات تعمیر اجاق گاز باماتعمیرات در جنوب تهران: مناطق نازی آباد، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری، امامزاده حسن، مهرآباد، قزوین، راه آهن، جوادیه، عبدل آباد

خدمات تعمیر اجاق گاز باماتعمیرات در مرکز تهران: انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، کارگر شمالی، جلال آل احمد، گیشا، شیخ بهایی، بهشتی

تعمیر اجاق گاز برندهای مختلف

در مجموعه باماتعمیرات تعمیر اجاق گاز برندهای مختلف توسط بهترین تعمیرکاران اجاق گاز در تهران صورت میگیرد. برندهای مختلف داخلی و خارجی مانند اجاق گاز سینجر، اخوان، اسنوا، بوش، هافنبرگ و … در خانه بسیاری از افراد وجود دارد و در صورت بروز مشکل برای هر یک از این برندها، مجموعه باماتعمیرات میتواند در اسرع وقت خدمت رسانی نماید

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

نظرات مشتریان

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!