اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید.

تعمیر تلویزیون در تهران

تلویزیون یکی از مهمترین و پرکاربردترین لوازم هر خانه محسوب میشود. به وجود آمدن ایراد در تلویزیون، امری کاملا طبیعی است و در این مواقع شما برای برطرف نمودن مشکل تلویزیون خود، نیازمند یک تعمیرکار حرفه ای هستند. باماتعمیرات از مجموعه های معتبر و مجاز تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر تلویزیون در تهران است.

باماتعمیرات با گردآوری بهترین تعمیرکاران و تکنسین ها، تعمیر تلویزیون را در تمامی نقاط شهر تهران اعم از شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز در کمترین زمان انجام میدهد. شما برای بهره مندی از خدمات تعمیر تلویزیون باماتعمیرات کافی است فرم موجود در بخش ثبت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید تا واحد پشتیبانی با شما تماس گیرد. همچنین شما میتوانید از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت نیز با واحد پشتیبانی باماتعمیرات تماس بگیرید و مشکل خود را به صورت تلفنی با ما در میان بگذارید.

تعمیر تلویزیون در محل و منزل

تعمیر تلویزیون در تهران

تعمیرکاران باماتعمیرات اقدامات لازم برای تعمیر تلویزیون را در محل و منزل مشتری انجام میدهند. این افراد در ابتدا به صورت تخصصی اقدام به بررسی و عیب یابی دستگاه میکنند تا متوجه ایراد دستگاه شوند و مشکل به وجود آمده را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. تعمیرکاران باماتعمیرات از میان افرادی برگزیده شده اند که در تعمیر قطعات بسیار حرفه ای هستند. این افراد تنها در صورت لزوم اقدام به تعویض قطعات میکنند تا مشتریان هزینه کمتری را متقبل شوند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون باماتعمیرات

ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته

مجموعه باماتعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته، آماده خدمت رسانی به شما در تمامی ساعات روز در طول هفته است. شما با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون باماتعمیرات، در کمترین زمان ممکن به بهترین تعمیرکاران دسترسی خواهید داشت و مشکل تلویزیون شما در اسرع وقت برطرف خواهد شد.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله تلویزیون است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

تعمیر در محل

برخلاف مجموعه های بسیار، تمامی فرآیندهای تعمیر تلویزیون در محل و در حضور شخص مشتری صورت میگیرد تا ایشان بتواند نظارت کاملی بر روند عیب یابی و تعمیر تلویزیون داشته باشد. تعمیر تلویزیون در محل میتواند مانع از به وجود آمدن مشکلاتی در حین حمل و نقل این دستگاه گردد.

برخورداری از تعمیرکاران زبده و با تجربه

تعمیر تلویزیون در محل

مجموعه باماتعمیرات افتخار همکاری با زبده ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران تلویزیون شهر تهران را دارد و میتواند به صورت کاملا تخصصی، تعمیر تلویزیون شما را انجام دهد. در ساخت تلویزیون های نسل جدید، از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده شده است و هر تعمیرکاری تخصص لازم برای تعمیر آنها را ندارد. تعمیرکاران تلویزیون باماتعمیرات به جهت بهره مندی از تخصص لازم و تجربه کافی، میتوانند بهترین گزینه برای تعمیر تلویزیون شما باشند.

استفاده از قطعات اصلی

در تعمیر تلویزیون گاهی لازم است تا قطعات تعویض گردند اما دسترسی به قطعات اصلی و فابریک، کار هر فردی نیست. به همین دلیل مجموعه باماتعمیرات تصمیم گرفت با تهیه قطعات اورجینال برندهای مختلف تلویزیون، کار را برای مشتریان خود آسان نماید. تعمیرکاران باماتعمیرات نیز در صورت یناز دستگاه به تعویض قطعات، از قطعات مورد تایید مجموعه باماتعمیرات استفاده میکنند.

ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر

مجموعه باماتعمیرات تمامی خدمات اعم از خدمات تعمیر تلویزیون در محل خود را تضمین میکند. تعمیرکاران باماتعمیرات موظف هستند پس از تعمیر تلویزیون، یک ضمانت نامه 3 ماهه را در اختیار شما قرار دهند تا شما در صورت بروز مشکل قبلی بتوانید بدون پرداخت هزینه، از خدمات باماتعمیرات استفاده نمایید.

ایرادات رایج تلویزیون

  • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
  • روشن نشدن تلویزیون
  • تصویر نداشتن تلویزیون
  • مشکل پخش نشدن صدای تلویزیون
  • مشکل در رنگ تلویزیون
  • پیدا شدن خطوط افقی یا عمودی تلویزیون
  • چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون به صورت ممتد
  • کم نور بودن صفحه تلویزیون یا تفاوت نور در قسمت های مختلف تلویزیون

مشکلات ذکر شده از مهمترین ایراداتی است که مشتریان در هنگام ثبت سفارش خدمات تعمیر تلویزیون، با ما در میان میگذرانند. اگر به هر دلیلی این ایرادات یا حتی ایرادات دیگر برای تلویزیون شما به وجود آمد، تنها کافی است به سایت باماتعمیرات مراجعه نموده و ثبت سفارش آنلاین خود را انجام دهید. واحد پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد تا پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، مناسب ترین تعمیرکار را به محل بفرستد.

تعمیر تلویزیون برندهای مطرح

تعمیر تلویزیون در تهران و در محل

تلویزیون برندهای مختلفی در کشور وجود دارند و خانواده ها گزینه های بسیاری برای خرید تلویزیون دارند. مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن متخصصان تعمیر تلویزیون برندهای مختلف، به طور کامل آماده خدمت رسانی به شما است. تعمیر برندهای مختلفی مانند سونی، سامسونگ، ال جی، اسنوا، پاناسونیک، شارپ و … توسط متخصصان باماتعمیرات به بهترین شکل انجام میگردد. فرقی نمیکند که تلویزیون شما OLED، LED، LCD و یا پلاسما باشد؛ شما میتوانید از خدمات تعمیر تلویزیون در محل باماتعمیرات بهره مند گردید.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

نظرات مشتریان

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!