اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید.

تعمیر جاروبرقی در تهران

فکر به این موضوع که جاروبرقی خانه برای مدتی دچار ایراد باشد و نتوان از آن برای تمیز کردن خانه استفاده نمود، عذاب آور است. به همین دلیل اکثر افراد به سرعت برای تعمیر جاروبرقی به دنبال یک فرد متخصص و مطمئن هستند. اگر برای تعمیر جاروبرقی خود نیازمند یک فرد با چنین مشخصاتی هستید، میتوانید فرد مورد نظر را در مجموعه باماتعمیرات بیابید.

باماتعمیرات با گردآوری بهترین تعمیرکاران و تکنسین ها، تعمیر جاروبرقی را در تمامی نقاط شهر تهران اعم از شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز در کمترین زمان انجام میدهد. شما برای بهره مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات کافی است فرم موجود در بخش ثبت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید تا واحد پشتیبانی با شما تماس گیرد. روش دیگر برای بهره مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات، میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات

تعمیر جاروبرقی در تهران

ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته

مجموعه باماتعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته، آماده خدمت رسانی به شما در تمامی ساعات روز در طول هفته است. شما با استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات، در کمترین زمان ممکن به بهترین تعمیرکاران دسترسی خواهید داشت و تعمیر جاروبرقی شما به صورت اصولی و در اسرع وقت انجام میشود.

تعمیر جاروبرقی در محل

تعمیرکاران باماتعمیرات اقدامات لازم برای تعمیر جاروبرقی را در محل انجام میدهند. این افراد با حضور در محل اعلام شده در ابتدا به صورت تخصصی اقدام به بررسی و عیب یابی جاروبرقی میکنند تا عیب اصلی دستگاه را بیابند. سپس تعمیر جاروبرقی شما را در همان محل انجام میدهند. شما با استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات، دیگر نیاز نیست فواصل بسیاری را برای پیدا کردن یک تعمیرگاه مجاز طی نمایید و تنها با یک تماس، میتوانید به یک تعمیرکار حرفه ای دسترسی داشته باشید.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله جاروبرقی است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

برخورداری از قطعات اورجینال و اصلی

برخی مواقع برای برطرف شدن مشکل جاروبرقی، باید یک قطعه تعویض گردد. دسترسی داشتن به قطعات اصلی و اوردجینال کار آسانی نیست. مجموعه باماتعمیرات با واردات قطعات اورجینال لوازم خانگی علی الخصوص جاروبرقی، کار را برای مشتریان آسان نموده است. ضمانت اصالت و سلامت قطعات توسط باماتعمیرات سبب شده است تا مشتریان بدون هیچگونه دغدغه از قطعات موجود در باماتعمیرات برای تعمیر جاروبرقی خود استفاده نمایند.

ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر

مجموعه باماتعمیرات تمامی خدمات اعم از خدمات تعمیر جاروبرقی در محل خود را ضمانت میکند. تضمین خدمات به جهت اهمیت اطمینان خاطر مشتریان و همچنین اطمینان کامل مجموعه باماتعمیرات نسبت به خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران خود است. تعمیرکاران باماتعمیرات موظف هستند پس از تعمیر جاروبرقی، یک ضمانت نامه 3 ماهه را در اختیار مشتریان قرار دهند تا آنان در صورت بروز مشکل قبلی بتوانند بدون پرداخت هزینه، از خدمات باماتعمیرات استفاده نمایند.

متداول ترین مشکلات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در محل

جاروبرقی روشن نمیشود؟

اصلیترین مشکل در روشن نشدن جاروبرقی، به وجود آمدن مشکل در کلید خاموش و روشن شدن دستگاه یا سوختن رله آن است. در این مواقع شما میتوانید مشکل خود را با مجموعه باماتعمیرات در میان بگذارید تا بتوانید از خدمات تعمیر جاروبرقی در محل باماتعمیرات بهره مند گردید.

علت داغ شدن موتور جاروبرقی چیست؟

اگر احساس میکنید جاروبرقی بیش از حد داغ شده است، حتما این موضوع را با یک متخصص در میان بگذارید. داغ شدن جاروبرقی نشان از مشکل در موتور آن است و در صورت بی توجهی به این موضوع احتمال دارد موتور جاروبرقی بسوزد. در صورت مشاهده این مشکل میتوانید از خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات بهره مند گردید.

چرا مکش جاروبرقی کم شده است؟

مکش پایین جاروبرقی میتواند چند عامل داشته باشد؛ مهمترین عامل کم شدن مکش جاروبرقی، پر بودن کیسه جاروبرقی است. شما به آسانی میتوانید کیسه جاروبرقی را با کیسه جدیدتر تعویض نمایید. عامل بعدی میتواند مربوط به کثیف شدن فیلتر های جاروبرقی باشد. شما هرچند وقت یک بار باید فیلترهای جاروبرقی را خارج نموده و آنها را تمیز نمایید. اگر با این اقدامات مشکل مکش کم جاروبرقی برطرف نشد، بهتر است با متخصصان تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات تماس بگیرید.

علت صدای بلند جاروبرقی چیست؟

سروصدای بالای جاروبرقی معمولا برای گیر کردن یک شیء خارجی درون آن است. در ابتدا بهتر است این موضوع را بررسی نمایید. در غیر این صورت میتواند مشکل در بلبرنگ های جاروبرقی باشد. برای بررسی بیشتر بلبرینگ ها و تعمیر جاروبرقی، بهتر است با کارشناسان تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات تماس بگیرید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی چیست؟

به احتمال فراوان دلیل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی، مشکل در سیم کشی برق آن است. البته باید بدانید برخی از برندها برای حفظ سلامت و کیفیت جاروبرقی، یک سنسور در آن قرار داده اند که در صورت کار کردن زیاد جاروبرقی، به صورت اتوماتیک آن را خاموش میکند. اگر جاروبرقی شما بدین صورت نیست، حتما برای بررسی سیم کشی برق جاروبرقی از خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات استفاده نمایید.

هزینه تعمیر جاروبرقی

هزینه تعمیر جاروبرقی بر اساس ایراد قطعه مورد نظر، میزان خرابی و نوع خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود. در ابتدا واحد پشتیبانی حدود هزینه تعمیر جاروبرقی را به مشتریان متناسب با اطلاعات داده شده توسط آنان، اعلام میکنند اما هزینه دقیق توسط تعمیرکاران باماتعمیرات پس از عیب یابی و بررسی های لازم مشخص میشود که تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی مربوطه است.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات

خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات

مجموعه باماتعمیرات به عنوان مجموعه معتبر و مجاز تعمیر جاروبرقی در تهران، خدمات خود را در سراسر شهر تهران با بالاترین سطح کیفیت و بهترین تعرفه، ارائه میدهد. مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران باماتعمیرات به شرح زیر است:

خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات در شرق تهران: مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات در غرب تهران: مناطق سعادت آباد، شهرک غرب، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات در شمال تهران: مناطق تجریش، نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، ونک، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات در جنوب تهران: مناطق نازی آباد، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری، امامزاده حسن، مهرآباد، قزوین، راه آهن، جوادیه، عبدل آباد

خدمات تعمیر جاروبرقی باماتعمیرات در مرکز تهران: انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، کارگر شمالی، جلال آل احمد، گیشا، شیخ بهایی، بهشتی

تعمیر جاروبرقی برندهای مطرح

مجموعه باماتعمیرات به جهت برخورداری از تعمیرکاران با سابقه و توانمند، میتواند تعمیر جاروبرقی برندهای مختلف موجود در کشور را انجام دهد. تعمیر جاروبرقی برندهایی همچون سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، پاناسونیک و … در باماتعمیرات به بهترین شکل صورت میگیرد.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

نظرات مشتریان

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!