اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید.

تعمیر کولر گازی در تهران

تعمیر کولر گازی با توجه به تکنولوژی های خاص به کار رفته در آن، باید توسط افراد متخصص و حرفه ای صورت گیرد. این موضوع زمانی بیشتر نمود پیدا میکند که بدانید برخی از قطعات کولر گازی کمیاب و بسیار گران هستند و در صورت تعمیر غیر اصولی، احتمال به وجود آمدن ایراد در قطعات دیگر نیز وجود دارد. به همین دلیل حتما برای تعمیر کولر گازی در تهران، از یک مجموعه معتبر و مجاز استفاده نمایید.

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و برای تعمیر کولر گازی خود به دنبال یک فرد باتجربه و حرفه ای میگردید، میتوانید از خدمات تعمیر کولر گازی در تهران بهترین مجموعه تعمیر لوازم خانگی، سرمایشی و گرمایشی یعنی باماتعمیرات بهره مند شوید.

باماتعمیرات یک مجموعه کاملا تخصصی تعمیر لوازم خانگی، سرمایشی و گرمایشی از جمله تعمیر کولر گازی در کلانشهر تهران است و با برخورداری از تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه، میتواند مشکل دستگاه شما را در اسرع وقت برطرف نماید. باماتعمیرات ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی در تمام مناطق 22 گانه تهران است.

شما با فشار دادن دکمه ثبت سفارش آنلاین و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در پنجره باز شده، میتوانید به بهترین تعمیرکاران تعمیر کولر گازی در تهران دسترسی داشته باشید. پس از فرآیند پر کردن اطلاعات توسط شما، واحد پشتیبانی باماتعمیرات با شما تماس میگیرد تا در صورت ممکن، تعمیر کولر گازی توسط خود شما انجام شود اما در غیر اینصورت، مناسب ترین تعمیرکار را به محل اعزام میکند.

مزایای تعمیر کولر گازی در باماتعمیرات

تعمیر کولر گازی در تهران

تعمیر کولر گازی در محل

مجموعه باماتعمیرات تمامی خدمات خود از جمله تعمیر کولر گازی را در محل یا منزل مشتری ارائه میدهد. تعمیرکاران این مجموعه پس از اعزام به محل تعیین شده، اقدامات اولیه مانند عیب یابی تخصصی دستگاه را آغاز میکنند تا در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، ایراد دستگاه را برطرف نمایند. شما با استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی در محل باماتعمیرات، بدون نیاز به جدا کردن کولر گازی و بردن آن به تعمیرگاه های مجاز، تعمیرکار را به خانه بیاورید.

تعمیر تخصصی برد الکترونیکی کولر گازی

باماتعمیرات به دلیل آنکه زیرنظر مجموعه ایران برد است، تعمیرات بردهای الکترونیکی را به صورت تخصصی و داخل مجوعه خود با برخورداری از مهندسان الکترونیک انجام میدهد. بسیاری از مجموعه ها به دلیل آنکه از تعمیر تخصصی این برد ها عاجز هستند، یا با شرکت های دیگر قرارداد می بندند و یا پیشنهاد به تعویض قطعه میدهند. در مجموعه باماتعمیرات قضیه کاملا متفاوت است و اولویت اصلی بر روی تعمیر قطعات میباشد تا مشتریان متقبل هزینه کمتری شوند.

تعمیر کولر گازی توسط تعمیرکاران دوره دیده و زبده

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، تعمیر لوازم خانگی، سرمایشی و گرمایشی باید زیرنظر افراد کاربلد و حرفه ای انجام شود تا مشکلات دیگری برای دستگاه به وجود نیاید. مجموعه باماتعمیرات با توجه به اهمیت این موضوع، افرادی را برای همکاری برگزیده است که تمامی آنان از تعمیرکاران با دانش و حرفه ای موجود در شهر تهران بوده اند و تمامی دوره های لازم در مورد تکنولوژی های پیشرفته فعلی را گذرانده اند. باماتعمیرات با برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و ماهر، خدمات تعمیر کولر گازی در سراسر تهران را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد.

برخورداری از قطعات فابریک و اصلی

در صورتی که برای تعمیر کولر گازی نیاز به تعویض قطعات باشد، با توجه به مشکلات واردات قطعات خارجی، تهیه قطعات اصلی کار بسیار سختی برای مشتریان است. مجموعه باماتعمیرات یکی از اندک مجموعه های تعمیر لوازم خانگی در کشور است که واردات مستقیم قطعات الکترونیکی اورجینال را در دستور کار خود قرار داده است و این قطعات را با ضمانت اصالت و سلامت کالا در اختیار مشتریان قرار میدهد تا آنان مشکلی در این زمینه نداشته باشند. البته مشتریان مختار هستند قطعات را خود تهیه نمایند اما در این صورت مجموعه باماتعمیرات در مورد اصالت و سلامت کالا نمیتواند به آنها تضمین دهد.

منصفانه ترین تعرفه ها

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است تا بهترین خدمات را ارائه دهد و در اعلام تعرفه ها، از دایره انصاف خارج نشود. تمامی تعرفه های اعلام شده توسط مجموعه باماتعمیرات منطبق بر تعرفه های مصوب صورت گرفته است و هیچ مبلغی به غیر از هزینه های مذکور توسط تعمیرکاران مجموعه باماتعمیرات دریافت نمیشود.

تضمین 90 روزه خدمات

باماتعمیرات به جهت اطمینان خاطر مشتریان پس از دریافت خدمات و اطمینان کامل نسبت به تخصص تعمیرکاران خود، تمامی خدمات اعم از تعمیر کولر گازی را ضمانت 90 روزه میکند. این ضمانت نامه به گونه ای است که در صورت بروز مشکل قبلی برای کولر گازی مشتریان در این مدت 90 روز، آنان میتوانند با استفاده از ضمانت نامه، اقدام به تعمیر کولر گازی خود بدون پرداخت هیچ گونه وجهی شوند.

مهمترین مشکلات کولر گازی

مهمترین مشکلات نیاز به تعمیر کولر گازی

 • مشکل روشن نشدن کولر گازی
 • کاهش سرمایش کولر گازی
 • به درستی کار نکردن فن بیرونی کولر گازی
 • خرابی برد الکتریکی کولر گازی
 • نشت آب کولر گازی
 • وجود برفک روی لوله ها   
 • صدای غیرمعمول یا لرزش کولر گازی
 • مشکل خاموش نشدن کولر گازی
 • نشت آب در هنگام خاموش بودن کولر گازی
 • روشن نشدن سیستم تهویه مرکزی
 • کارنکردن فن پنل داخلی کولر گازی
 • خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

مشکلات عنوان شده در این بخش، مهمترین مشکلاتی است که مشتریان با ما در میان میگذارند. در صورت به وجود آمدن این مشکلات برای شما یا حتی مشکلات عنوان نشده در این بخش، میتوانید از خدمات تعمیر کولر گازی در تهران باماتعمیرات برای برطرف شدن هرچه بهتر و سریعتر کولر گازی خود استفاده نمایید.

اهمیت سرویس کولر گازی

به طور کلی در سرویس کولر گازی، ایرادات کوچک که احتمال تبدیل شدن به ایرادات بزرگتر در آنها وجود دارد، برطرف میشود. این نکته باعث افزایش طول عمر دستگاه، بهبود عملکرد کولر گازی و صرف هزینه کمتر برای فرد میشود. به طور مثال تمیز کردن فیلتر هوا یکی از مهمترین اقداماتی است که در سرویس دوره ای کولر گازی انجام میشود و در صورت اهمیت ندادن به آن، شاید به قطعات دیگر آسیب وارد شود. شما با سرویس دوره ای مانع از به وجود آمدن ایرادات بزرگتر میشوید.

هزینه تعمیر کولر گازی

مشکلات کولر گازی به وجود آمده برای همه افراد یکسان نیست و به همین دلیل هزینه تعمیر کولر گازی نمیتواند ثابت باشد. هزینه بر اساس ایراد قطعه مورد نظر، میزان خرابی و نوع خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود. هزینه دقیق توسط تعمیرکاران باماتعمیرات پس از عیب یابی و بررسی های لازم خدمت مشتری اعلام میگردد که تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی مربوطه است.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر کولر گازی در تهران باماتعمیرات

خدمات تعمیر کولر گازی در تهران باماتعمیرات

مجموعه باماتعمیرات به عنوان مجموعه معتبر و مجاز تعمیر کولر گازی در تهران، خدمات خود را در سراسر شهر تهران با بالاترین سطح کیفیت و بهترین تعرفه، ارائه میدهد. مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر کولر گازی در تهران باماتعمیرات به شرح زیر است:

خدمات تعمیر کولر گازی باماتعمیرات در شرق تهران: مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

خدمات تعمیر کولر گازی باماتعمیرات در غرب تهران: مناطق سعادت آباد، شهرک غرب، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

خدمات تعمیر کولر گازی باماتعمیرات در شمال تهران: مناطق تجریش، نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، ونک، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

خدمات تعمیر کولر گازی باماتعمیرات در جنوب تهران: مناطق نازی آباد، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری، امامزاده حسن، مهرآباد، قزوین، راه آهن، جوادیه، عبدل آباد،

خدمات تعمیر کولر گازی باماتعمیرات در مرکز تهران: انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، کارگر شمالی، جلال آل احمد، گیشا، شیخ بهایی، بهشتی

تعمیر کولر گازی برندهای مختلف

باماتعمیرات، مجموعه معتبر تعمیر لوازم خانگی، لوازم سرمایشی و گرمایشی است و تمامی این دستگاه را به بهترین نحو تعمیر میکند. در مجموعه باماتعمیرات تعمیر کولر گازی برندهای مختلف برندهایی همچون اجنرال، ال جی، گری، هایسنس و برندهای دیگر توسط تکنسین های ماهر و با سابقه صورت میگیرد

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

نظرات مشتریان

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!