تعمیر ساید بای ساید اسنوا

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

برند اسنوا، از تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است و با توجه به کیفیت مناسب آنها، خانواده های بسیاری ترجیح میدهند که لوازم خانگی خود را از اسنوا تهیه نمایند. اگر شما صاحب یک ساید بای ساید اسنوا هستید و مشکلی برای آن به وجود آمده است، میتوانید از خدمات تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران باماتعمیرات بهره مند شوید.

باماتعمیرات یک مجموعه کاملا تخصصی تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر ساید بای ساید در کلانشهر تهران است و با برخورداری از تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه، میتواند مشکل دستگاه شما را در اسرع وقت برطرف نماید. باماتعمیرات ارائه دهنده خدمات تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تمام مناطق 22 گانه تهران است.

شما با ثبت سفارش آنلاین در سایت باماتعمیرات، میتوانید به خدمات تعمیر ساید بای ساید باماتعمیرات در تمام نقاط تهران دسترسی داشته باشید. پس از ثبت سفارش، واحد پشتیبانی با شما تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، مناسب ترین تعمیرکار را به محل اعزام میکند. همچنین شما میتوانید از طریق خطوط تلفن نیز با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید و مشکل دستگاهتان را از این طریق با ما در میان بگذارید

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در باماتعمیرات به چه صورت است؟

برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا، باید دستگاه به صورت تخصصی مورد عیب یابی و بررسی قرار گیرد. عیب یابی صحیح میتواند روند تعمیر دستگاه را سرعت ببخشد و حتی در برخی اوقات هزینه های تعمیر را کاهش دهد. تعمیرکاران باماتعمیرات در قدم اول اقدام به عیب یابی میکنند تا بتوانند بهترین شیوه را برای تعمیر دستگاه انتخاب کنند. تمامی اقدامات تعمیرکاران از عیب یابی تا پایان فرایند تعمیر در محل و در پیش چشمان مشتری انجام میشود تا تعمیر دستگاه به صورت شفاف صورت گیرد.

اصلیترین اولویت در باماتعمیرات، مشتریان هستند و این موضوع را میتوان در نحوه همکاری باماتعمیرات با تعمیرکاران دید. تعمیرکاران موجود در باماتعمیرات همگی از افراد خبره و با سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی هستند و برخلاف بسیاری از تعمیرکاران، به صورت کاملا تخصصی اقدام به تعمیر قطعات میپردازند. تعمیر به جای تعویض میتواند هزینه های مشتریان را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله ساید بای ساید اسنوا است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند و هزینه های شما را کاهش دهند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

لازم به ذکر است که در برخی موارد تنها راه حل برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا، تعویض قطعه است. در این شرایط شما میتوانید از قطعات اورجینال و کاملا اصلی باماتعمیرات استفاده نمایید. مجموعه باماتعمیرات سلامت و اصالت تمامی قطعاتی را که تعمیرکاران باماتعمیرات از آنها استفاده میکنند، تضمین میکند. البته خودتان نیز میتوانید قطعه مورد نیاز دستگاهتان را خریداری نمایید اما مجموعه باماتعمیرات در قبال این قطعه مسئولیتی نخواهد داشت.

پس از اتمام تعمیر ساید بای ساید اسنوا، تعمیرکاران مجموعه باماتعمیرات یک ضمانت نامه 90 روزه در اختیار شما قرار میدهند و طبق این ضمانت نامه باماتعمیرات متعهد میشود تا در صورت به وجود آمدن مشکل قبلی در این مدت 3 ماهه، ساید بای ساید شما را بدون دریافت پولی تعمیر نماید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا، میتوانید به نمایندگی های رسمی تعمیر لوازم خانگی اسنوا در تهران مراجعه نمایید اما در صورتی که مدت زمان گارانتی دستگاهتان به پایان رسیده است، حتما تعمیر ساید بای ساید خود را به افراد حرفه ای و با سابقه بسپارید؛ زیرا افراد کارنابلد میتوانند شما را دچار مشکلات اساسی تر نمایند.

برای بهره مندی از بهترین تعمیرکاران ساید بای ساید اسنوا در شهر تهران، میتوانید با مجموعه باماتعمیرات ارتباط برقرار نمایید. تعمیرکاران با تجربه و زبردست باماتعمیرات قادر هستند در سریعترین زمان ممکن، تعمیر ساید بای ساید شما را به بهترین شکل انجام دهند.

سرویس ساید بای ساید اسنوا

برای آنکه بتوانید سالیان سال بدون مشکل از ساید بای ساید اسنوا استفاده نمایید، باید سرویس آن را به صورت منظم و سالیانه انجام دهید. شما با سرویس ساید بای ساید اسنوا به صورت منظم، میتوانید مانع از به وجود آمدن مشکلات احتمالی برای دستگاه خود شوید و این نکته هم عمر دستگاه را افزایش میدهد و هم از هزینه های بیشتر جلوگیری میکند.

در صورتی که سرویس ساید بای ساید اسنوا خود را به تعمیرکاران مجموعه باماتعمیرات بسپارید، این افراد به صورت کاملا تخصصی  تمامی اتصالات، فیلتر تصفیه آب، یخساز و … مورد بررسی قرار میگیرد تا ایرادات کوچک تبدیل به هزینه های بیشتر نشود.

رایج ترین مشکلات ساید بای ساید اسنوا

  • خنک نکردن ساید بای ساید اسنوا
  • شنیده شدن سروصدای غیرطبیعی از ساید بای ساید اسنوا
  • به وجود آمدن برفک در ساید بای ساید اسنوا
  • بسته نشدن درب ساید بای ساید اسنوا
  • کار نکردن یخساز ساید بای ساید اسنوا
  • خرابی نوار دور درب ساید بای ساید اسنوا
  • نشت آب از ساید بای ساید اسنوا

مشکلات عنوان شده، از مهمترین ایراداتی است که برای تمامی ساید بای ساید ها از جمله ساید بای ساید اسنوا به وجود می آید. شما برای برطرف نمودن این مشکلات و سایر مشکلاتی که در این لیست جای نداشتند، میتوانید از خدمات تعمیر ساید بای ساید اسنوا باماتعمیرات استفاده نمایید. برای بهره مندی از این خدمات کافی است تا ثبت سفارش آنلاین خود را انجام دهید تا در کوتاهترین زمان، تعمیرکار متخصص تعمیر ساید بای ساید اسنوا به محل سکونت شما در شهر تهران اعزام شود.

خدمات تعمیر ساید بای ساید باماتعمیرات در شهر تهران

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

باماتعمیرات یک مجموعه بزرگ برای تعمیر انواع ساید بای ساید محسوب میشود. این مجموعه علاوه بر تعمیر ساید بای ساید اسنوا، تعمیر ساید بای ساید برندهای مشهوری همچون سامسونگ، بوش، ال جی، جنرال، بلومبرگ، دوو، آرچلیک و … را انجام میدهد.

سوالات متداول در مورد مشکلات ساید بای ساید اسنوا

اگر ساید بای ساید شما کار نمیکند، ابتدا باید اتصال برق به آن را بررسی کنید. برخی مواقع دوشاخه یخچال از برق جدا شده یا فیوز پریده است. در این صورت با بررسی کردن اتصالات میتوانید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. در غیر این صورت مشکل از جای دیگری است و ایراد پیدا کردن ترموستات ساید بای ساید، میتواند گزینه محتملی باشد.

یخ نساختن ساید بای ساید میتواند علل زیادی داشته باشد. در برخی موارد افراد به اشتباه دکمه خاموش نمودن یخ ساز را فشار میدهند و در این صورت ساید بای ساید یخ نمیسازد. دلیل دیگری که بسیار متداول است، خمیدگی یا مسدود شدن شلنگ های آب ورودی به قسمت یخ ساز میباشد. از علل دیگری که میتواند سبب به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز ساید بای ساید شود، میتوان به باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال، باز ماندن درب ساید بای ساید و خراب شدن سوئیچ یخ ساز اشاره نمود.

معمولا زمانی که ساید بای ساید خنک نمیکند، مشکل اصلی در اواپراتور آن است و احتمال دارد که آن سوراخ شده باشد. در این صورت به دلیل نشت گاز، ساید بای ساید خنک نمیکند. علت دیگری که میتواند سبب خنک نکردن ساید بای ساید شود، مشکل در کمپرسور ساید بای ساید است.

سروصداهای عجیب و غریب از ساید بای ساید میتواند خطرناک باشد و سبب به وجود اوردن هزینه های اضافی برای خانواده ها شود. معمولا سروصدا به دلیل خراب شدن موتور ساید بای ساید، مشکل در فن اواپراتور و … به وجود می آید و به همین دلیل پس از به وجود آمدن این مشکلات، ساید بای ساید حتما باید به صورت تخصصی بررسی و عیب یابی شود.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید، دمای نامناسب یخچال است. با تنظیم دمای ساید بای ساید میتوان این مشکل را مرتفع نمود. باز بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید نیز یکی از دلایلی است که میتواند سبب خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید شود و باعث برفک زدن یخچال گردد. دلایلی همچون قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید بای ساید، خرابی ترموستات و خرابی المنت حرارتی را نیز میتوان از دیگر دلایل برفک زدن ساید بای ساید نامید.

اصلیترین علت خاموش شدن لامپ داخل ساید بای ساید، سوختن آن است. در بعضی مواقع نیز شل بودن لامپ بر روی سرپیچ سبب میشود که اتصال برهم بخورد و لامپ خاموش شود.

نشت آب از ساید بای ساید میتواند علل مختلفی داشته باشد. عللی همانند گرفتگی لوله های تخلیه، سوختگی شیر برقی یخچال و خرابی فیلترها میتواند سبب نشت آب از ساید بای ساید شود.

معمولا بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید به دلیل تراز نبودن آن است. خرابی لاستیک دور درب و یا با شدت بستن درب ساید بای ساید میتواند دیگر موارد تاثیر گذار در این مشکل باشند.

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آّب چه موقع است. معمولا بر روی نمایشگر ساید بای ساید چراغ فیلتر تصفیه آب روشن میشود و این چراغ به معنی آن است که زمان تعویض فیلتر فرارسیده است. به طور کلی فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید باید هر 6 ماه تعویض میشود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیرات ساید بای ساید اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تعمیرکار در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تعمیرکار با هماهنگی با شما به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!