تعمیر ساید بای ساید ال جی

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

یکی دیگر از برندهای مطرح کشور کره جنوبی در زمینه تولید لوازم خانگی، برند ال جی است. ال جی با به خدمت گیری ماشین آلات پیشرفته و مواد اولیه مرغوب، بخش قابل توجهی از بازار کشور در زمینه ساید بای ساید را از آن خود نموده است. البته به مرور زمان احتمال به وجود آمدن خرابی در هر دستگاهی مانند ساید بای ساید ال جی وجود دارد اما نکته مهم در این مورد، سپردن تعمیر ساید بای ساید ال جی به مجموعه های مجاز و معتبر تعمیر لوازم خانگی است.

مجموعه های معتبر در زمینه تعمیر لوازم خانگی به دلیل برخورداری از تعمیرکاران کارآزموده و خبره، میتوانند مشکل دستگاه ها را در سریعترین زمان ممکن با هزینه بسیار مناسب برطرف نمایند. باماتعمیرات یکی از این مجموعه های معتبر در این زمینه است و تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران را بدون محدودیت مکانی به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

اگر در تهران سکونت دارید و برای ساید بای ساید ال جی شما مشکلی پیش آمده است، دیگر به نزدیک ترین تعمیرکار ساید بای ساید مراجعه نکنید؛ مجموعه باماتعمیرات با تعداد زیادی تعمیرکار حرفه ای ساید بای ساید ال جی، آمادگی دارد تا در هر نقطه از شهر تهران و در اسرع وقت، به مشکل شما رسیدگی نماید و تعمیر ساید بای ساید شما را در محل و در پیش چشمانتان انجام دهد.

اگر قصد دارید از خدمات تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران بهره مند شوید، به وب سایت باماتعمیرات مراجعه نموده و ثبت سفارش آنلاین خود را انجام دهید. واحد پشتیبانی باماتعمیرات پس از انجام فرآیند ثبت سفارش برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و متناسب با نیاز شما، مناسب ترین تعمیرکار را برای بررسی و تعمیر ساید بای ساید ال جی (LG) اعزام میکند.

تعمیر ساید بای ساید ال جی در باماتعمیرات به چه صورت است؟

در ابتدا تعمیرکاران ساید بای ساید ال جی (LG) باماتعمیرات با هماهنگی مشتری در محل جاضر میشوند و اقدام به بررسی و عیب یابی دستگاه میکنند. عیب یابی تخصصی میتواند به هرچه بهتر انجام شدن مشکل دستگاه و حتی کاهش هزینه های تعمیر ساید بای ساید منجر شود.

مجموعه باماتعمیرات، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار داده است و همکاران خود در این مجموعه را بر اساس این اولویت انتخاب نموده است. تمامی تعمیرکاران باماتعمیرات سالها است که در زمینه تعمیر ساید بای ساید فعالیت دارند و از مهارت و تبحر کافی برخوردار میباشند. این افراد با بررسی های دقیق، اقدام به تعمیر قطعات میکنند و تعویض قطعات را به عنوان گزینه آخر مطرح مینمایند.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله یخچال ساید بای ساید ال جی است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

تعویض قطعات در مواردی همچون فرسودگی قطعه و یا سوختن آن، الزامی است. در این موارد تعمیرکاران باماتعمیرات با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی، اقدام به تعویض قطعه از کار افتاده میکنند. تمامی این قطعات مورد تایید باماتعمیرات است و این مجموعه سلامت و اصالت آنها را ضمانت میکند. باماتعمیرات برای کاهش دردسرهای خرید قطعات اصلی توسط مشتریان، اقدام به در اختیار گذاشتن قطعات مورد نیاز دستگاه میکند اما این کار میتواند توسط مشتری انجام شود که در این صورت مسئولیت سلامت قطعه با خود مشتری است.

ویژگی مهم دیگر باماتعمیرات، گارانتی 90 روزه خدمات این مجموعه است. این ضمانت نامه بدین شکل است که در طول مدت 3 ماهه، اگر مشکل قبلی برای دستگاه به وجود آید، باماتعمیرات موظف است این مشکل را بدون دریافت هزینه ای برطرف نماید. شما پس از پایان تعمیر ساید بای ساید ال جی خود، این ضمانت نامه را از تعمیرکاران باماتعمیرات دریافت خواهید نمود.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

انجام تعمیر ساید بای ساید ال جی امری کاملا تخصصی است و تعمیرکاران بی تجربه به دلیل نداشتن سابقه لازم میتوانند شما را با دردسرها و مشکلات جدی تری روبرو نمایند. به همین دلیل برای تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران، تنها از نمایندگی های مجاز تعمیر ساید بای ساید ال جی یا مجموعه های معتبر تعمیر لوازم خانگی استفاده نمایید.

اگر زمان استفاده از گارانتی ساید دستگاهتان به اتمام رسیده است یا به هر دلیلی نمیخواهید از خدمات نمایندگی های تعمیر ساید بای ساید ال جی استفاده نمایید، میتوانید از خدمات تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران بهره مند گردید. واحد پشتیبانی باماتعمیرات به صورت 24 ساعته فعال است و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی نیاز شما خواهد بود

سرویس ساید بای ساید ال جی

سرویس ساید بای ساید، نکته مهجور مانده در میان بسیاری از خانواده ها است. در ذهن افراد سرویس لوازم خانگی مانند سرویس ساید بای ساید یک هزینه اضافی است اما این تصور اشتباه است. شما با سرویس ساید بای ساید به راندمان بالاتر دستگاه کمک میکنید و حتی عمر مفید ساید بای ساید را بالا میبرید. همچنین مشکلات کوچکی که هنوز به ایرادات جدی تبدیل نشده اند، با سرئیس سالیانه و منظم برطرف میشوند.

شما همانند تعمیر ساید بای ساید ال جی، برای سرویس ساید بای ساید ال جی نیز میتوانید با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید و از بهترین تکنسین ها بهره مند گردید. تکنسین های باماتعمیرات با حضور در محل مورد نظر، تمامی اتصالات، یخساز، فیلتر تصفیه آب و … را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد، آن را مرتفع میکنند.

رایج ترین مشکلات ساید بای ساید ال جی

  • خنک نکردن ساید بای ساید ال جی
  • به وجود آمدن مشکل در بسته شدن درب ساید بای ساید ال جی
  • سروصدای زیاد و غیر طبیعی در ساید بای ساید ال جی
  • خرابی در یخساز ساید بای ساید ال جی
  • مشکل در کمپرسور ساید بای ساید ال جی
  • برفک زدن ساید بای ساید ال جی
  • خرابی نوار دور درب ساید بای ساید مابه
  • نشت آب از ساید بای ساید مابه

اگر مشکل ساید بای ساید ال جی شما یکی از موارد فوق است یا حتی مشکل دیگری برای دستگاهتان به وجود آمده است، به سرعت مشکلتان را با تعمیرکاران باماتعمیرات در میان بگذارید؛ زیرا سریعترین راه برای برطرف شدن ایراد دستگاهتان، تعمیر ساید بای ساید شما به دست تعمیرکاران باماتعمیرات است. شما با ثبت سفارش آنلاین در سایت باماتعمیرات یا برقراری تماس از طریق خطوط تلفن، میتوانید در کمترین زمان به بهترین تعمیرکاران ساید بای ساید ال جی دسترسی داشته باشید.

خدمات تعمیر ساید بای ساید باماتعمیرات در شهر تهران

تعمیر ساید بای ساید ال جی

باماتعمیرات به دلیل همکاری با تعداد بالایی از تعمیرکاران زبردست و حاذق در زمینه تعمیر ساید بای ساید، خدمات خود در این زمینه را محدود به تعمیر ساید بای ساید ال جی نکرده است. توانایی های تعمیرکاران باماتعمیرات سبب شده است تا مجموعه باماتعمیرات علاوه بر تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر تخصصی دیگر انواع برندها مانند سامسونگ، بوش، دوو، اسنوا، بلومبرگ، بکو، جنرال و … را نیز انجام دهد. شما در هر نقطه از تهران که قرار دارید، تنها با صرف چند دقیقه میتوانید بهترین تعمیرکار مورد نیاز خود را به خانه بیاورید.

سوالات متداول در مورد مشکلات ساید بای ساید

اگر ساید بای ساید شما کار نمیکند، ابتدا باید اتصال برق به آن را بررسی کنید. برخی مواقع دوشاخه یخچال از برق جدا شده یا فیوز پریده است. در این صورت با بررسی کردن اتصالات میتوانید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. در غیر این صورت مشکل از جای دیگری است و ایراد پیدا کردن ترموستات ساید بای ساید، میتواند گزینه محتملی باشد.

یخ نساختن ساید بای ساید میتواند علل زیادی داشته باشد. در برخی موارد افراد به اشتباه دکمه خاموش نمودن یخ ساز را فشار میدهند و در این صورت ساید بای ساید یخ نمیسازد. دلیل دیگری که بسیار متداول است، خمیدگی یا مسدود شدن شلنگ های آب ورودی به قسمت یخ ساز میباشد. از علل دیگری که میتواند سبب به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز ساید بای ساید شود، میتوان به باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال، باز ماندن درب ساید بای ساید و خراب شدن سوئیچ یخ ساز اشاره نمود.

معمولا زمانی که ساید بای ساید خنک نمیکند، مشکل اصلی در اواپراتور آن است و احتمال دارد که آن سوراخ شده باشد. در این صورت به دلیل نشت گاز، ساید بای ساید خنک نمیکند. علت دیگری که میتواند سبب خنک نکردن ساید بای ساید شود، مشکل در کمپرسور ساید بای ساید است.

سروصداهای عجیب و غریب از ساید بای ساید میتواند خطرناک باشد و سبب به وجود اوردن هزینه های اضافی برای خانواده ها شود. معمولا سروصدا به دلیل خراب شدن موتور ساید بای ساید، مشکل در فن اواپراتور و … به وجود می آید و به همین دلیل پس از به وجود آمدن این مشکلات، ساید بای ساید حتما باید به صورت تخصصی بررسی و عیب یابی شود.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید، دمای نامناسب یخچال است. با تنظیم دمای ساید بای ساید میتوان این مشکل را مرتفع نمود. باز بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید نیز یکی از دلایلی است که میتواند سبب خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید شود و باعث برفک زدن یخچال گردد. دلایلی همچون قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید بای ساید، خرابی ترموستات و خرابی المنت حرارتی را نیز میتوان از دیگر دلایل برفک زدن ساید بای ساید نامید.

اصلیترین علت خاموش شدن لامپ داخل ساید بای ساید، سوختن آن است. در بعضی مواقع نیز شل بودن لامپ بر روی سرپیچ سبب میشود که اتصال برهم بخورد و لامپ خاموش شود.

نشت آب از ساید بای ساید میتواند علل مختلفی داشته باشد. عللی همانند گرفتگی لوله های تخلیه، سوختگی شیر برقی یخچال و خرابی فیلترها میتواند سبب نشت آب از ساید بای ساید شود.

معمولا بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید به دلیل تراز نبودن آن است. خرابی لاستیک دور درب و یا با شدت بستن درب ساید بای ساید میتواند دیگر موارد تاثیر گذار در این مشکل باشند.

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آّب چه موقع است. معمولا بر روی نمایشگر ساید بای ساید چراغ فیلتر تصفیه آب روشن میشود و این چراغ به معنی آن است که زمان تعویض فیلتر فرارسیده است. به طور کلی فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید باید هر 6 ماه تعویض میشود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیرات ساید بای ساید اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تعمیرکار در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تعمیرکار با هماهنگی با شما به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!