تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در تهران

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

مجموعه باماتعمیرات یکی از بهترین تعمیرگاه های مجاز تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در تهران است و با برخورداری از تعمیرکاران متخصص این برند، میتوانند در کوتاهترین زمان ممکن، مشکل ساید بای ساید بلومبرگ را برطرف نمایند.

نحوه تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ توسط تکنسین های حرفه ای باماتعمیرات بدین صورت است که در اولین قدم شروع به بررسی مشکل به وجود آمده و انجام عیب یابی میپردازند. سپس در همان محل اقدام به تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ خانه شما میکنند. مزیت بزرگ تکنسین های باماتعمیرات این است که اولین و مهمترین اولویت آنها، تعمیر قطعات است و در صورتی که این کار مقدور نباشد، تصمیم به تعویض قطعات میگیرند.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله ساید بای ساید بلومبرگ است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

تعمیرکاران باماتعمیرات از قطعات کاملا اورجینال و اصلی برای تعویض قطعات استفاده میکنند و مجموعه باتعمیرات این قطعات را به طور کامل تضمین میکند. همچنین شما برای تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ خود، یک گارانتی 90 روزه از تعمیرکاران باماتعمیرات دریافت میکنید. باماتعمیرات طبق این گارانتی به شما تعهد میدهد که اگر در این مدت مشخص دوباره مشکل قبلی به وجود آمد، بدون دریافت هیچ هزینه ای اقدام به تعمیر ساید بای ساید شما نماید.

سرویس ساید بای ساید بلومبرگ

برای نگهداری بهتر ساید بای ساید بلومبرگ، به سرویس سالیانه آن باید اهمیت دهید. سرویس سالیانه منظم میتواند از مشکلاتی که احتمال دارد در آینده برای دستگاه به وجود آید، جلوگیری نماید و علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، مانع از به وجود آمدن هزینه های گزاف برای مصرف کننده شود. در سرویس ساید بای ساید بلومبرگ تمامی اتصالات، فیلتر تصفیه آب، یخساز و … مورد بررسی قرار میگیرد تا ایرادات کوچک تبدیل به هزینه های بیشتر نشود.

رایج ترین مشکلات ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

  • خنک نکردن ساید بای ساید بلومبرگ
  • شنیده شدن سروصدای غیرطبیعی از ساید بای ساید بلومبرگ
  • بسته نشدن درب ساید بای ساید بلومبرگ
  • به وجود آمدن برفک در ساید بای ساید بلومبرگ
  • کار نکردن یخساز ساید بای ساید بلومبرگ
  • خرابی نوار دور درب ساید بای ساید بلومبرگ
  • نشت آب از ساید بای ساید بلومبرگ

اگر شما به یکی از این مشکلات یا حتی مشکلات دیگر برخوردید، بهترین کار برای تعمیر ساید بای ساید بلوبرگ خود، برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی مجموعه باماتعمیرات است. شما میتوانید به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید و پس از دریافت اطلاعات در مورد مشکل به وجود آمده، مناسب ترین تکنسین برای تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ شما در اسرع وقت به محل اعزام میشود.

خدمات باماتعمیرات در شهر تهران

اگر در هر منطقه ای در تهران قرار دارید، میتوانید تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ خود را به باماتعمیرات بسپارید. باماتعمیرات آماده خدمت رسانی به شما در تمام مناطق 22 گانه تهران است. مجموعه باتعمیرات علاوه بر نصب و تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ، تعمیر ساید بای ساید دیگر برندها مانند بوش، سامسونگ، ال جی، اسنوا، بکو، دوو، آرچلیک، جنرال و … را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

 

سوالات متداول در مورد مشکلات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آّب چه موقع است. معمولا بر روی نمایشگر ساید بای ساید چراغ فیلتر تصفیه آب روشن میشود و این چراغ به معنی آن است که زمان تعویض فیلتر فرارسیده است. به طور کلی فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید باید هر 6 ماه تعویض میشود.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید، دمای نامناسب یخچال است. با تنظیم دمای ساید بای ساید میتوان این مشکل را مرتفع نمود. باز بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید نیز یکی از دلایلی است که میتواند سبب خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید شود و باعث برفک زدن یخچال گردد. دلایلی همچون قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید بای ساید، خرابی ترموستات و خرابی المنت حرارتی را نیز میتوان از دیگر دلایل برفک زدن ساید بای ساید نامید.

سروصداهای عجیب و غریب از ساید بای ساید میتواند خطرناک باشد و سبب به وجود اوردن هزینه های اضافی برای خانواده ها شود. معمولا سروصدا به دلیل خراب شدن موتور ساید بای ساید، مشکل در فن اواپراتور و … به وجود می آید و به همین دلیل پس از به وجود آمدن این مشکلات، ساید بای ساید حتما باید به صورت تخصصی بررسی و عیب یابی شود.

یخ نساختن ساید بای ساید میتواند علل زیادی داشته باشد. در برخی موارد افراد به اشتباه دکمه خاموش نمودن یخ ساز را فشار میدهند و در این صورت ساید بای ساید یخ نمیسازد. دلیل دیگری که بسیار متداول است، خمیدگی یا مسدود شدن شلنگ های آب ورودی به قسمت یخ ساز میباشد. از علل دیگری که میتواند سبب به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز ساید بای ساید شود، میتوان به باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال، باز ماندن درب ساید بای ساید و خراب شدن سوئیچ یخ ساز اشاره نمود.

اگر ساید بای ساید شما کار نمیکند، ابتدا باید اتصال برق به آن را بررسی کنید. برخی مواقع دوشاخه یخچال از برق جدا شده یا فیوز پریده است. در این صورت با بررسی کردن اتصالات میتوانید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. در غیر این صورت مشکل از جای دیگری است و ایراد پیدا کردن ترموستات ساید بای ساید، میتواند گزینه محتملی باشد.

اصلیترین علت خاموش شدن لامپ داخل ساید بای ساید، سوختن آن است. در بعضی مواقع نیز شل بودن لامپ بر روی سرپیچ سبب میشود که اتصال برهم بخورد و لامپ خاموش شود.

معمولا زمانی که ساید بای ساید خنک نمیکند، مشکل اصلی در اواپراتور آن است و احتمال دارد که آن سوراخ شده باشد. در این صورت به دلیل نشت گاز، ساید بای ساید خنک نمیکند. علت دیگری که میتواند سبب خنک نکردن ساید بای ساید شود، مشکل در کمپرسور ساید بای ساید است.

نشت آب از ساید بای ساید میتواند علل مختلفی داشته باشد. عللی همانند گرفتگی لوله های تخلیه، سوختگی شیر برقی یخچال و خرابی فیلترها میتواند سبب نشت آب از ساید بای ساید شود.

معمولا بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید به دلیل تراز نبودن آن است. خرابی لاستیک دور درب و یا با شدت بستن درب ساید بای ساید میتواند دیگر موارد تاثیر گذار در این مشکل باشند.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیرات ساید بای ساید اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تعمیرکار در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تعمیرکار با هماهنگی با شما به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!