تعمیر ساید بای ساید بکو

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ساید بای ساید بکو در تهران

تعمیر ساید بای ساید بکو در تهران

اگر به دنبال یک مرکز تعمیر لوازم خانگی معتبر برای تعمیر ساید بای ساید بکو در کلانشهر تهران هستید، مجموعه باماتعمیرات یکی از بهترین تعمیرگاه های مجاز تعمیر ساید بای ساید در تهران است. باماتعمیرات با گردآوری بهترین متخصصان در زمینه تعمیر ساید بای ساید، به طور کامل آماده خدمت رسانی به شما و برطرف کردن مشکل شما هستند.

در صورتی که ساید بای ساید بکو شما دچار مشکل شده است، میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین در باماتعمیرات ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند. پس از تماس کارشناسان ما دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد ایراد به وجود آمده در ساید بای ساید بکو، تعمیرکاران باماتعمیرات با هماهنگی شما در محل حاضر میشوند.

تعمیرکاران این مجموعه در گام نخست به صورت کاملا تخصصی اقدام به عیب یابی دستگاه میکنند تا در همان محل بتوانند مشکل به وجود آمده را برطرف نمایند. تکنسین های باماتعمیرات به دلیل تخصص بالایی که در این زمینه دارند، همواره تعمیر قطعات را در اولویت قرار میدهند تا مشتری هزینه کمتری را متقبل شود و تنها در صورت غیر قابل تعمیر بودن قطعه، تعویض قطعه در دستور کار قرار میگیرد. تمام فرآیند تعمیر ساید بای ساید بکو به جز شرایط خاص در منزل و در جلوی دیدگان مشتری صورت میپذیرد تا هیچگونه شبهه ای به وجود نیاید.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله ساید بای ساید بکو است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند و هزینه های شما را کاهش دهند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

شما با سپردن تعمیر ساید بای ساید بکو خود به باماتعمیرات، خیالتان از اصل بودن قطعات مورد استفاده توسط تکنسین های این مجموعه آسوده خواهد بود؛ زیرا این باماتعمیرات به شما تضمین میدهد که از محصولات اورجینال استفاده میکند و حتی پس از انجام تعمیرات، گارانتی 90 روزه در اختیار شما قرار میدهد تا در صورتی که اگر مشکل قبلی برای دستگاه شما پیش آمد، بدون دریافت هیچ هزینه ای تعمیر دستگاه شما را بر عهده بگیرد.

البته ذکر این نکته مهم است که بدانید شما میتوانید قطعه دستگاهتان را خودتان خریداری کنید و این موضوع حق شما است اما در این صورت مجموعه باماتعمیرات هیچ تضمینی در مورد سلامت و کیفیت قطعه به شما نمیدهد و تمام عواقب احتمالی بر عهده خود شما خواهد بود. بدون شک بهترین مجموعه برای تعمیر ساید بای ساید بکو در شرق، غرب، مرکز، شمال و جنوب تهران، مجموعه باماتعمیرات است.

سرویس ساید بای ساید بکو

برای آنکه بتوانید سالیان سال بدون مشکل از ساید بای ساید بکو استفاده نمایید، باید سرویس آن را به صورت منظم و سالیانه انجام دهید. شما با سرویس ساید بای ساید بکو به صورت منظم، میتوانید مانع از به وجود آمدن مشکلات احتمالی برای دستگاه خود شوید و این نکته هم عمر دستگاه را افزایش میدهد و هم از هزینه های بیشتر جلوگیری میکند. در سرویس ساید بای ساید بکو تمامی اتصالات، فیلتر تصفیه آب، یخساز و … مورد بررسی قرار میگیرد تا ایرادات کوچک تبدیل به هزینه های بیشتر نشود.

رایج ترین مشکلات ساید بای ساید بکو

تعمیر ساید بای ساید بکو در منزل

  • خنک نکردن ساید بای ساید بکو
  • بسته نشدن درب ساید بای ساید بکو
  • به وجود آمدن برفک در ساید بای ساید بکو
  • کار نکردن یخساز ساید بای ساید بکو
  • شنیده شدن سروصدای غیرطبیعی از ساید بای ساید بکو
  • خرابی نوار دور درب ساید بای ساید بکو
  • نشت آب از ساید بای ساید بکو

این مشکلات از رایج ترین مشکلاتی است که احتمال دارد برای هر ساید بای سایدی از جمله ساید بای ساید بکو پیش آید. اگر با این مشکلات یا مشکلات دیگری که در این لیست قید نشده است، روبرو شدید، تنها کافی است به باماتعمیرات مراجعه نمایید و پس از ثبت سفارش، تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر ساید بای ساید بکو در کوتاهترین زمان برای عیب یابی و برطرف کردن مشکل به محل اعزام میشود.

خدمات باماتعمیرات در شهر تهران

اگر در هر شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران قرار دارید، میتوانید تعمیر ساید بای ساید بکو خود را به باماتعمیرات بسپارید. باماتعمیرات آماده خدمت رسانی به شما در تمام مناطق 22 گانه تهران است. مجموعه باتعمیرات علاوه بر نصب و تعمیر ساید بای ساید بکو، تعمیر ساید بای ساید دیگر برندها مانند بوش، سامسونگ، ال جی، اسنوا، بلومبرگ، دوو، آرچلیک، جنرال و … را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد

سوالات متداول در مورد مشکلات ساید بای ساید بکو

اگر ساید بای ساید شما کار نمیکند، ابتدا باید اتصال برق به آن را بررسی کنید. برخی مواقع دوشاخه یخچال از برق جدا شده یا فیوز پریده است. در این صورت با بررسی کردن اتصالات میتوانید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. در غیر این صورت مشکل از جای دیگری است و ایراد پیدا کردن ترموستات ساید بای ساید، میتواند گزینه محتملی باشد.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید بکو، دمای نامناسب یخچال است. با تنظیم دمای ساید بای ساید میتوان این مشکل را مرتفع نمود. باز بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید نیز یکی از دلایلی است که میتواند سبب خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید شود و باعث برفک زدن یخچال گردد. دلایلی همچون قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید بای ساید، خرابی ترموستات و خرابی المنت حرارتی را نیز میتوان از دیگر دلایل برفک زدن ساید بای ساید نامید.

یخ نساختن ساید بای ساید میتواند دلایل زیادی داشته باشد. در برخی موارد افراد به اشتباه دکمه خاموش نمودن یخ ساز را فشار میدهند و در این صورت ساید بای ساید یخ نمیسازد. دلیل دیگری که بسیار متداول است، خمیدگی یا مسدود شدن شلنگ های آب ورودی به قسمت یخ ساز میباشد. از علل دیگری که میتواند سبب به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز ساید بای ساید شود، میتوان به باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال، باز ماندن درب ساید بای ساید و خراب شدن سوئیچ یخ ساز اشاره نمود.

معمولا زمانی که ساید بای ساید خنک نمیکند، مشکل اصلی در اواپراتور آن است و احتمال دارد که آن سوراخ شده باشد. در این صورت به دلیل نشت گاز، ساید بای ساید خنک نمیکند. علت دیگری که میتواند سبب خنک نکردن ساید بای ساید شود، مشکل در کمپرسور ساید بای ساید بکو است.

سروصداهای عجیب و غریب از ساید بای ساید میتواند خطرناک باشد و سبب به وجود اوردن هزینه های اضافی برای خانواده ها شود. معمولا سروصدا به دلیل خراب شدن موتور ساید بای ساید، مشکل در فن اواپراتور و … به وجود می آید و به همین دلیل پس از به وجود آمدن این مشکلات، ساید بای ساید حتما باید به صورت تخصصی بررسی و عیب یابی شود.

اصلیترین علت خاموش شدن لامپ داخل ساید بای ساید بکو، سوختن آن است. در بعضی مواقع نیز شل بودن لامپ بر روی سرپیچ سبب میشود که اتصال برهم بخورد و لامپ خاموش شود.

نشت آب از ساید بای ساید میتواند علل مختلفی داشته باشد. عللی همانند گرفتگی لوله های تخلیه، سوختگی شیر برقی یخچال و خرابی فیلترها میتواند سبب نشت آب از ساید بای ساید شود.

معمولا بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید به دلیل تراز نبودن آن است. خرابی لاستیک دور درب و یا با شدت بستن درب ساید بای ساید میتواند دیگر موارد تاثیر گذار در این مشکل باشند.

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آّب چه موقع است. معمولا بر روی نمایشگر ساید بای ساید چراغ فیلتر تصفیه آب روشن میشود و این چراغ به معنی آن است که زمان تعویض فیلتر فرارسیده است. به طور کلی فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید باید هر 6 ماه تعویض میشود.

هزینه تعمیر ساید بای ساید متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تعمیرکار در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تعمیرکار با هماهنگی با شما به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!