تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

سامسونگ، یکی از برندهای شناخته شده جهانی است که در حوزه های مختلفی از جمله تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. این برند متعلق به کشور کره جنوبی، ساید بای سایدهای بسیار باکیفیتی تولید میکند و این محصولات را میتوانید در منازل بسیاری از ایرانیان مشاهده نمایید. در هنگام بروز مشکلاتی برای ساید بای ساید سامسونگ، حتما از تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه استفاده نمایید؛ زیرا استفاده از فناوری های پیشرفته در این ساید بای ساید می طلبد که تعمیر ساید بای ساید سامسونگ زیر نظر یک فرد خبره انجام شود.

اگر میخواهید در کمترین زمان ممکن به یک تعمیرکار زبده و کاربلد دسترسی داشته باشید، بهتر است تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود را به تعمیرکاران باماتعمیرات بسپارید. باماتعمیرات یکی از مجموعه های مجاز تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر ساید بای ساید سامسونگ محسوب میشود و به جهت بهره مندی از افراد حاذق در تعمیر انواع ساید بای ساید، بهترین گزینه برای تعمیر دستگاه شما محسوب میشود.

خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ باماتعمیرات محدود به نقطه خاصی در شهر تهران نمیشود و سراسر تهران بزرگ را پوشش میدهد. پس در صورت به وجود آمدن مشکلی در دستگاه خود، بهتر است از خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ باماتعمیرات استفاده نمایید تا برطرف شدن مشکل دستگاهتان در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه صورت گیرد.

شما برای برخورداری از خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران، میتوانید در سایت باماتعمیرات به صورت آنلاین، ثبت سفارش خود را انجام دهید. پس از ثبت سفارش آنلاین، واحد پشتیبانی برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد دستگاه با شما تماس میگیرد تا پس از دریافت اطلاعات، مناسب ترین گزینه را به محل اعزام نماید.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در باماتعمیرات به چه صورت است؟

فرآیند تعمیر ساید بای ساید سامسونگ شما با حضور تعمیرکاران مجموعه باماتعمیرات در محل و بررسی تخصصی عیوب دستگاه آغاز میشود. تعمیرکاران باماتعمیرات به دلیل آنکه بهترین راه را برای تعمیر دستگاه شما پیدا کنند، به دقت دستگاه را بررسی نموده و پس از این کار، اقدام به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ شما میکنند.

مجموعه باماتعمیرات و افراد همکار با این مجموعه، اولویت اصلی خود را بر روی تعمیر قطعات دستگاه ها از جمله ساید بای ساید سامسونگ قرار داده اند و برخلاف تعدادی از مجموعه ها، تعویض قطعات راه حل آخر این مجموعه و تعمیرکاران آن است. این اولویت افراد مخصوص خود را نیاز دارد و مجموعه باماتعمیرات با برخورداری از تعمیرکاران بسیار توانمند و حرفه ای، ابزار لازم را برای اینکار در اختیار دارد. تعمیر قطعات هزینه های مشتریان را به شدت کاهش میدهد.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله یخچال ساید بای ساید سامسونگ است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

همانطور که به آن اشاره شد، در برخی موارد تنها راه حل برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعویض قطعه معیوب است. مجموعه باماتعمیرات برای آنکه مشتریان برای خرید قطعه مورد نظر خود به دردسر نیفتند، قطعات اصلی و اورجینال دستگاه ها را خریداری نموده است و در اختیار آنان قرار میدهد. همچنین سلامت و اصالت قطعات خود را نیز تضمین میکند. البته خود مشتری نیز میتواند شخصا قطعه مورد نیاز دستگاه را خریداری کند و در این صورت مسئولیت سلامت کالا بر عهده خود اوست.

مجموعه باماتعمیرات تمام خدمات خود از جمله تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را ضمانت میکند. به همین دلیل شما پس از تعمیر دستگاه خود، یک ضمانت نامه 90 روزه دریافت خواهید نمود و طبق این ضمانت نامه اگر مجددا مشکل پیشین در طول مدت 90 روزه به وجود آید، تعمیر دستگاه بدون دریافت هزینه توسط مجموعه باماتعمیرات انجام میشود.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ تهران

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ حتما باید زیرنظر افراد خبره و باسابقه انجام شود؛ زیرا کوچکترین اشتباه در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ میتواند مشتری را متحمل هزینه های بیشتر نماید. پس حتما تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را به نمایندگی های سامسونگ و یا مجموعه های مجاز تعمیر ساید بای ساید بسپارید.

اگر مدت زمان گارانتی ساید بای ساید شما به پایان رسیده است و به دنبال یک مجموعه معتبر برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران هستید، مجموعه باماتعمیرات آماده خدمت رسانی به شما میباشد. شما برای آنکه به بهترین تعمیرکاران ساید بای ساید سامسونگ در تهران دسترسی داشته باشید، تنها به چند دقیقه زمان برای ثبت سفارش آنلاین نیاز دارید.

سرویس ساید بای ساید سامسونگ

سرویس ساید بای ساید مابه، از اقداماتی است که میتواند به بهبود عملکرد آن کمک نماید. سرویس ساید بای ساید مابه به طور منظم و سالیانه، ایرادات کوچک را که احتمال دارد در آینده نزدیک به مشکلات بزرگتری تبدیل شود، برطرف میکند و عمر مفید دستگاه را افزایش میدهد.

مجموعه باماتعمیرات علاوه بر تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران، نصب و سرویس ساید بای ساید سامسونگ را نیز انجام میدهد. تعمیرکاران باماتعمیرات پس از حضور در منزل تمامی اتصالات، فیلتر تصفیه آب، یخساز و … را با دقت بررسی میکنند و ایرادهای کوچک احتمالی را برطرف مینمایند.

رایج ترین مشکلات ساید بای ساید سامسونگ

  • شنیده شدن سروصداهای غیرطبیعی از ساید بای ساید سامسونگ
  • خرابی در یخساز ساید بای ساید سامسونگ
  • خنک نکردن ساید بای ساید سامسونگ
  • بسته نشدن درب ساید بای ساید سامسونگ
  • برفک زدن ساید بای ساید سامسونگ
  • کار نکردن کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ
  • خرابی نوار دور درب ساید بای ساید سامسونگ
  • نشت آب از ساید بای ساید سامسونگ

برای حل مشکلات عنوان شده در سریعترین زمان ممکن، باماتعمیرات گزینه ایده ال شما است. شما تنها با مراجعه به وب سایت باماتعمیرات و ثبت سفارش خود، به مناسب ترین تعمیرکار برای تعمیر دستگاه خود دسترسی خواهید داشت. همچنین راه ارتباطی دیگر مشتریان با مجموعه باماتعمیرات، از طریق خطوط تلفن است و شما از این روش نیز میتوانید برای بهره مندی از خدمات باماتعمیرات استفاده نمایید.

خدمات تعمیر ساید بای ساید باماتعمیرات در شهر تهران

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

خدمات تعمیر ساید بای ساید باماتعمیرات در شهر تهران مخصوص برند سامسونگ نیست؛ باماتعمیرات مجموعه معتبر و مجاز تعمیر انواع ساید بای ساید در شهر تهران است و بهره مندی از تعداد زیادی تعمیرکار باسابقه و متخصص، این امر را تسهیل نموده است. شما در صورت نیاز به تعمیرکار ساید بای ساید برندهایی مانند ال جی، اسنوا، بلومبرگ، جنرال، دوو، کنوود و … میتوانید بر روی تعمیرکاران باماتعمیرات حساب باز نمایید.

سوالات متداول در مورد مشکلات ساید بای ساید

اگر ساید بای ساید شما کار نمیکند، ابتدا باید اتصال برق به آن را بررسی کنید. برخی مواقع دوشاخه یخچال از برق جدا شده یا فیوز پریده است. در این صورت با بررسی کردن اتصالات میتوانید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. در غیر این صورت مشکل از جای دیگری است و ایراد پیدا کردن ترموستات ساید بای ساید، میتواند گزینه محتملی باشد.

یخ نساختن ساید بای ساید میتواند علل زیادی داشته باشد. در برخی موارد افراد به اشتباه دکمه خاموش نمودن یخ ساز را فشار میدهند و در این صورت ساید بای ساید یخ نمیسازد. دلیل دیگری که بسیار متداول است، خمیدگی یا مسدود شدن شلنگ های آب ورودی به قسمت یخ ساز میباشد. از علل دیگری که میتواند سبب به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز ساید بای ساید شود، میتوان به باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال، باز ماندن درب ساید بای ساید و خراب شدن سوئیچ یخ ساز اشاره نمود.

معمولا زمانی که ساید بای ساید خنک نمیکند، مشکل اصلی در اواپراتور آن است و احتمال دارد که آن سوراخ شده باشد. در این صورت به دلیل نشت گاز، ساید بای ساید خنک نمیکند. علت دیگری که میتواند سبب خنک نکردن ساید بای ساید شود، مشکل در کمپرسور ساید بای ساید است.

سروصداهای عجیب و غریب از ساید بای ساید میتواند خطرناک باشد و سبب به وجود اوردن هزینه های اضافی برای خانواده ها شود. معمولا سروصدا به دلیل خراب شدن موتور ساید بای ساید، مشکل در فن اواپراتور و … به وجود می آید و به همین دلیل پس از به وجود آمدن این مشکلات، ساید بای ساید حتما باید به صورت تخصصی بررسی و عیب یابی شود.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید، دمای نامناسب یخچال است. با تنظیم دمای ساید بای ساید میتوان این مشکل را مرتفع نمود. باز بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید نیز یکی از دلایلی است که میتواند سبب خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید شود و باعث برفک زدن یخچال گردد. دلایلی همچون قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید بای ساید، خرابی ترموستات و خرابی المنت حرارتی را نیز میتوان از دیگر دلایل برفک زدن ساید بای ساید نامید.

اصلیترین علت خاموش شدن لامپ داخل ساید بای ساید، سوختن آن است. در بعضی مواقع نیز شل بودن لامپ بر روی سرپیچ سبب میشود که اتصال برهم بخورد و لامپ خاموش شود.

نشت آب از ساید بای ساید میتواند علل مختلفی داشته باشد. عللی همانند گرفتگی لوله های تخلیه، سوختگی شیر برقی یخچال و خرابی فیلترها میتواند سبب نشت آب از ساید بای ساید شود.

معمولا بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید به دلیل تراز نبودن آن است. خرابی لاستیک دور درب و یا با شدت بستن درب ساید بای ساید میتواند دیگر موارد تاثیر گذار در این مشکل باشند.

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آّب چه موقع است. معمولا بر روی نمایشگر ساید بای ساید چراغ فیلتر تصفیه آب روشن میشود و این چراغ به معنی آن است که زمان تعویض فیلتر فرارسیده است. به طور کلی فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید باید هر 6 ماه تعویض میشود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیرات ساید بای ساید اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تعمیرکار در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تعمیرکار با هماهنگی با شما به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!