تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در تهران

تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران

وایت هاوس، یکی از برندهای مطرح آمریکایی-مکزیکی است که در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله یخچال ساید بای ساید فعالیت میکند. هر لوازم خانگی مورد استفاده در منازل احتمال دارد نیاز به تعمیر پیدا کند و یخچال ساید بای ساید وایت هاوس نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس به تعمیرکاران و تکنسین های تخصصی این برند مراجعه نمایید.

اگر ساکن شهر تهران هستید و ساید بای ساید وایت هاوس شما نیاز به تعمیر دارد، باماتعمیرات بهترین مجموعه برای ارائه خدمات تخصصی تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس در تهران محسوب میشود. تعمیرکاران این مجموعه سالها است که به صورت تخصصی به تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس میپردازند و میتوانند اقدامات لازم برای برطرف نمودن ایراد دستگاه را در سریعترین زمان ممکن انجام دهند.

شما برای آنکه بتوانید از خدمات باماتعمیرات در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس بهره مند گردید، کافی است که به صورت آنلاین، ثبت سفارش خود را انجام دهید تا واحد پشتیبانی پس از تماس با شما و دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد دستگاه معیوب، بهترین تعمیرکار را برای مرتفع نمودن مشکل دستگاه شما اعزام نمایند.

تمام فعالیت های صورت گرفته برای تعمیر یخچال وایت هاوس در حضور مشتری صورت میگیرد و مشتریان میتوانند نظارت کامل بر روند تعمیر دستگاه خود داشته باشند. تعمیرکاران باماتعمیرات در ابتدا به صورت کاملا تخصصی اقدام به عیب یابی دستگاه میکنند تا بتوانند مناسب ترین راه را برای تعمیر دستگاه برگزینند. اولویت اصلی مجموعه باماتعمیرات، تعمیر قطعات است و تعمیرکاران این مجموعه بر اساس این اولویت برگزیده شده اند تا بتوانند به کاهش هزینه مشتریان کمک نمایند.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله یخچال ساید بای ساید وایت هاوس است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

در برخی موارد تعمیر قطعات مقدور نیست و باید با قطعات جدید تعویض گردند. در این مواقع نیز تعمیرکاران باماتعمیرات از قطعات کاملا اصلی و اورجینال استفاده میکنند و این قطعات از لحاظ سلامت و اصالت توسط مجموعه باماتعمیرات تضمین میشوند. البته تهیه قطعه از طرف مشتری نیز قابل انجام است اما در این صورت مجموعه باماتعمیرات مسئولیتی در برابر سلامت و اصالت کالا نخواهد داشت.

شما پس از اتمام فرآیند تعمیر دستگاه خود، یک ضمانت نامه 90 روزه از طرف مجموعه باماتعمیرات دریافت خواهید نمود تا در صورتی که در این مدت زمان، یخچال شما با مشکل قبلی مواجه شد، بتوانید از این ضمانت نامه استفاده نمایید و بدون پرداخت مبلغی، مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران

تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس در تهران

تعمیر یخچال وایت هاوس یک کار کاملا تخصصی است و افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه لازم را ندارند، شاید علاوه بر اینکه نتوانند مشکل مورد نظر را حل نمایند، یخچال وایت هاوس را دچار مشکل جدی تری نمایند. به همین دلیل لازم است شما به یک نمایندگی معتبر تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران همانند باماتعمیرات مراجعه نمایید تا در اسرع وقت و با هزینه بسیار مناسب، اقدامات لازم در جهت تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس شما را انجام دهند.

سرویس یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

یکی از نکات مهم برای نگهداری بهتر یخچال، اهمیت دادن به سرویس منظم و سالیانه یخچال است. اگر شما یک یخچال ساید بای ساید وایت هاوس دارید، با سرویس سالیانه آن میتوانید به عمر بیشتر دستگاه کمک نمایید و عملکرد آن را بهبود دهید. همچنین در سرویس های سالیانه دستگاه، ایرادات کوچکی که شاید به مشکلات بزرگ تبدیل شوند، مرتفع میشوند.

شما برای سرویس یخچال ساید بای ساید وایت هاوس خود نیز میتوانید بر روی متخصصان باماتعمیرات حساب باز نمایید. این افراد به صورت کاملا تخصصی به بررسی اتصالات و قطعات یخچال شما میپردازند و ایرادات کوچک احتمالی را برطرف میکنند.

رایج ترین مشکلات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

  • خنک نکردن یخچال وایت هاوس
  • شنیده شدن سروصداهای عجیب از ساید بای ساید وایت هاوس
  • مشکل بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
  • برفک زدن یخچال وایت هاوس
  • مشکل در یخساز ساید بای ساید وایت هاوس
  • خرابی نوار دور درب ساید بای ساید وایت هاوس
  • نشت آب از یخچال وایت هاوس

مشکلات اینچنینی احتمال دارد در تمامی ساید بای سایدها از جمله ساید بای ساید وایت هاوس به وجود آید. شما با مراجعه به سایت باماتعمیرات و انجام فرآیند ثبت سفارش آنلاین، میتوانید تعمیر یخچال وایت هاوس خود را به این مجموعه بسپارید و تمامی مشکلات ساید بای ساید خود را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نمایید. همچنین شما میتوانید از طریق دیگر راه های ارتباطی مانند خطوط تلفن نیز با واحد پشتیبانی باماتعمیرات در تماس باشید.

خدمات تعمیر ساید بای ساید باماتعمیرات در شهر تهران

اگر در هر منطقه ای از تهران زندگی میکنید و نیاز به یک تعمیرکار با سابقه و زبردست دارید، مجموعه باماتعمیرات به بهترین شکل پاسخگوی نیاز شما است. باماتعمیرات به دلیل برخورداری از تعداد زیادی تعمیرکار حرفه ای، علاوه بر تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس، میتواند به صورت کاملا تخصصی، تعمیر یخچال و فریزر و ساید بای ساید برندهایی مانند بوش، ال جی، سامسونگ، اسنوا، بلومبرگ، دوو، جنرال و … را انجام دهد.

سوالات متداول در مورد مشکلات ساید بای ساید وایت هاوس

اگر ساید بای ساید شما کار نمیکند، ابتدا باید اتصال برق به آن را بررسی کنید. برخی مواقع دوشاخه یخچال از برق جدا شده یا فیوز پریده است. در این صورت با بررسی کردن اتصالات میتوانید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. در غیر این صورت مشکل از جای دیگری است و ایراد پیدا کردن ترموستات ساید بای ساید، میتواند گزینه محتملی باشد.

یخ نساختن ساید بای ساید میتواند علل زیادی داشته باشد. در برخی موارد افراد به اشتباه دکمه خاموش نمودن یخ ساز را فشار میدهند و در این صورت ساید بای ساید یخ نمیسازد. دلیل دیگری که بسیار متداول است، خمیدگی یا مسدود شدن شلنگ های آب ورودی به قسمت یخ ساز میباشد. از علل دیگری که میتواند سبب به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز ساید بای ساید شود، میتوان به باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال، باز ماندن درب ساید بای ساید و خراب شدن سوئیچ یخ ساز اشاره نمود.

معمولا زمانی که ساید بای ساید خنک نمیکند، مشکل اصلی در اواپراتور آن است و احتمال دارد که آن سوراخ شده باشد. در این صورت به دلیل نشت گاز، ساید بای ساید خنک نمیکند. علت دیگری که میتواند سبب خنک نکردن ساید بای ساید شود، مشکل در کمپرسور ساید بای ساید است.

سروصداهای عجیب و غریب از ساید بای ساید میتواند خطرناک باشد و سبب به وجود اوردن هزینه های اضافی برای خانواده ها شود. معمولا سروصدا به دلیل خراب شدن موتور ساید بای ساید، مشکل در فن اواپراتور و … به وجود می آید و به همین دلیل پس از به وجود آمدن این مشکلات، ساید بای ساید حتما باید به صورت تخصصی بررسی و عیب یابی شود.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید، دمای نامناسب یخچال است. با تنظیم دمای ساید بای ساید میتوان این مشکل را مرتفع نمود. باز بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید نیز یکی از دلایلی است که میتواند سبب خراب شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید شود و باعث برفک زدن یخچال گردد. دلایلی همچون قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید بای ساید، خرابی ترموستات و خرابی المنت حرارتی را نیز میتوان از دیگر دلایل برفک زدن ساید بای ساید نامید.

اصلیترین علت خاموش شدن لامپ داخل ساید بای ساید، سوختن آن است. در بعضی مواقع نیز شل بودن لامپ بر روی سرپیچ سبب میشود که اتصال برهم بخورد و لامپ خاموش شود.

نشت آب از ساید بای ساید میتواند علل مختلفی داشته باشد. عللی همانند گرفتگی لوله های تخلیه، سوختگی شیر برقی یخچال و خرابی فیلترها میتواند سبب نشت آب از ساید بای ساید شود.

معمولا بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید به دلیل تراز نبودن آن است. خرابی لاستیک دور درب و یا با شدت بستن درب ساید بای ساید میتواند دیگر موارد تاثیر گذار در این مشکل باشند.

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آّب چه موقع است. معمولا بر روی نمایشگر ساید بای ساید چراغ فیلتر تصفیه آب روشن میشود و این چراغ به معنی آن است که زمان تعویض فیلتر فرارسیده است. به طور کلی فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید باید هر 6 ماه تعویض میشود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیرات ساید بای ساید اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تعمیرکار در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تعمیرکار با هماهنگی با شما به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!