تعمیر ساید بای ساید کنمور

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ساید بای ساید کنمور در تهران

خدمات تعمیر ساید بای ساید کنمور در تهران مجموعه باماتعمیرات با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و هم چنین قطعات فابریک و اورجینال Kenmore در تمامی نقاط 22 گانه تهران در خدمات شما است. تعمیرکاران ما در باماتعمیرات با داشتن سابقه بسیار طولانی در امر تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آماده ارائه خدمات خود در محل و منزل به شما عزیزان هستند. شما می توانید همراه با دریافت این خدمات، گارانتی های لازم را نیز دریافت کرده و هم چنین نهایت بهینه سازی در هزینه تعمیر ساید بای ساید کنمور خود نیز داشته باشید.

قدم به قدم با تعمیر ساید بای ساید کنمور در باماتعمیرات

تعمیر ساید بای ساید کنمور در تهران

ساید بای ساید دستگاهی بسیار حساس است که برای تعمیر آن نیاز به تجربه و تخصص بالایی است. بدون تجربه و تخصص امکان بروز ایرادات مختلف در زمان تعمیر این دستگاه وجود دارد. برای اینکه خیال شما را از بابت کیفیت خدمات تعمیر ساید بای ساید کنمور راحت نماییم، مراحل زیر را در باماتعمیرات برای شما پیاده سازی خواهیم کرد:

 • در وهله اول کارشناسان ما اظهارات شما درباره خرابی ساید بای ساید کنمور را ثبت خواهند کرد.
 • در قدم بعدی تعمیرکاران ما راهنمایی های لازم برای تعمیر ساید بای ساید کنمور را به شما ارائه خواهند نمود. در برخی مواقع ممکن است ایراد وارد شده بسیار ساده بوده و از طریق راهنمایی تلفنی قابل رفع باشد.
 • در قدم بعدی با این اظهارات تعمیرکاران حرفه ای ما شرایط و تجهیزات لازم برای تعمیر ساید بای ساید شما را تهیه کرده و به منزل شما مراجعه خواهند کرد. این مهم تنها در کمتر از یک ساعت ارائه می شود.
 • در مرحله بعدی نوبت به ارائه این خدمات در محل و منزل شما خواهد رسید. شما می توانید در منزل خود شاهد و ناظر کیفیت تعمیرات ساید بای ساید کنمور باشید.
 • تعمیرکاران ما ابتدا برای تعمیر قطعه خراب شده اقدام خواهند کرد. اما در صورت عدم امکان تعمیر، از قطعات فابریک و صد در صد اورجینال کنمور برای تعویض آنها اقدام خواهد شد.
 • در نهایت شما می توانید فاکتور شفاف هزینه های تعمیرات را نیز دریافت کنید.
 • هم چنین ضمانت نامه 3 ماهه نیز در پایان به شما ارائه خواهد شد.
 • پس از ارائه خدمات از سوی شرکت برای سنجش کیفیت خدمات تعمیر ساید بای ساید کنمور با شما تماس گرفته خواهد شد تا میزان رضایت شما از عملکرد متخصص مشخص شود.

هزینه تعمیر ساید بای ساید کنمور

هزینه تعمیر ساید بای ساید کنمور در تهران

باید به مراحل بالا اضافه کنیم که شما می توانید این خدمات را با کمترین مقدار هزینه و نهایت صرفه جویی و بهینه سازی هزینه ها دریافت کنید. این بهینه سازی هزینه ها با استفاده از ترفندهای زیر ارائه می شود:

 • در درجه اول شما می توانید به قطعات فابریک و اورجینال کنمور با قیمت منصفانه و مناسب دسترسی داشته باشید. این امر باعث می شود تا صرفه جویی قابل توجهی در هزینه تعمیر ساید بای ساید کنمور داشته باشید.
 • دستمزدهای تعمیرکاران ما با استفاده از نرخ مصوب اتحادیه دریافت می شود تا از این نظر نیز چالشی نداشته باشید.
 • با ارائه خدمات تعمیرات ساید بای ساید کنمور در محل نیازی به پرداخت هزینه های جابجایی و انتقال دستگاه خود نیز نخواهید داشت.

دریافت خدمات تعمیر ساید بای ساید کنمور در تهران باماتعمیرات

شما برای دریافت خدمات تعمیر ساید بای ساید کنمورد در تهران و حومه از مجموعه باماتعمیرات، میتوانید به دو صورت عمل نمایید. روش اول استفاده از قابلیت ثبت سفارش آنلاین در وب سایت باماتعمیرات است و روش دوم نیز برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی از طریق تماس تلفنی است. شما از طریق هر یک از این روش ها، در سریعترین زمان ممکن به یک تعمیرکار خبره و با سابقه دسترسی خواهید داشت.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!