تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران و حومه

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال و همراه با ضمانت نامه های لازم باماتعمیرات همراه شما است. این خدمات با همکاری با بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی صورت گرفته و به همه نقاط شهر تهران عرضه می شود. در شرق، جنوب، شمال، غرب، مرکز و یا هر جایی از شهر تهران که ساکن هستید، با ثبت سفارش آنلاین یا تماس با شماره های مندرج در سایت، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی ال جی را در منزل در کنار خود خواهید داشت.

اهمیت کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

برند ال جی یک برند نام آشنا و عالی مخصوصا برای ما ایرانی ها است. درباره کیفیت این برند هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد. تمام تجهیزات تولید شده از سوی این برند با کیفیت بسیار عالی عرضه شده و طول عمر بسیار زیادی هم برای آنها قابل تصور است. از این رو در صورت بروز هر مشکل و ایرادی لازم است تا با بهترین کیفیت تعمیر شوند. اگر در زمان تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به کیفیت دقت نکنید:

 • طول عمر ماشین ظرفشویی ال جی شما کاهش پیدا خواهد کرد.
 • ممکن است باز هم خرابی های قبلی پیدا شوند.
 • سایر قطعات نیز با ایراد روبرو خواهند شد.

از این رو بایستی کیفیت این خدمات را در اولویت قرار داده و هرگز به بهانه کمی صرفه جویی، از تعمیرکار تازه کار برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود استفاده نکنید.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی (LG) روشن نمی شود؟

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

در ادامه تبیین اهمیت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باید به یکی از خرابی های رایج آن اشاره کنیم. روشن نشدن ماشین ظرفشویی از ایراداتی است که دلایل زیادی باعث آن می شوند.

 • ممکن است برق منزل شما قطع باشد و برق به دستگاه نرسد.
 • سایر تجهیزات مربوط به برق ظرفشویی اعم از فیوز منزل، پریز و دو شاخه برق باید کنترل شوند.
 • ممکن است ایراد از دکمه های روشن و خاموش ظرفشویی ال جی شما باشد.
 • خرابی صفحه کنترل مانع از ورود جریان برق در دستگاه شده و در نتیجه ظرفشویی شما روشن می شود.
 • بروز ایراد در سیم کشی داخلی ظرفشویی را نیز می توان از جمله دلایلی این ایراد دانست.
 • هم چنین خرابی برد اصلی ظرفشویی و نیم سوز شدن آن و یا حتی سوختن موتور را نیز می توان از این دلایل در نظر گرفت.

در صورتی که دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی فنی است، بهتر است از باز کردن آن خودداری کرده و حتما از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران کمک بخواهید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران بسته به شرایط و نوع خرابی متفاوت خواهد بود. این هزینه بسته به عوامل زیر تعیین می شود:

 • قطعه خراب شده در ماشین ظرفشویی
 • نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی
 • مدل ظرفشویی و فناوری های به کار گرفته شده در آن
 • امکان تعمیر و نیاز به تعویض قطعه

شما با خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باماتعمیرات هیچ نگرانی در مورد هزینه خدمات دریافتی نداشته باشید. باماتعمیرات از معدود مجموعه هایی است که متحصصان فعال در آن، تمامی تلاش خود را در تعمیر قطعات انجام میدهند تا فرآیند تعمیر خرج کمتری بر روی دست مشتریان بگذارد. همچنینی تمامی تعرفه های تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بسیار منصفانه درنظر گرفته شده است و با مقایسه با دیگر مجموعه ها میتوان این نکنه را به وضوح مشاهده نمود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!