تعمیر ماشین لباسشویی وستل

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران در باماتعمیرات با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای و هم چنین بهترین تجهیزات در محل در اختیار کاربران قرار می گیرد. این خدمات با چالش های خاص خود روبرو است. برای اینکه خیال کاربران خود را از بابت کیفیت این خدمات راحت کنیم، تمهیدات خاصی در نظر گرفته و شرایط ویژه ای را ایجاد نموده ایم. در ادامه علاوه بر شناخت روش های تعمیرات ماشین لباسشویی وستل با خدمات باماتعمیرات نیز بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران

چالش های تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران

قبل از هر چیزی باید شما را با برخی از اصلی ترین چالش های خدمات تعمیرات لباسشویی وستل آشنا کنیم. تعمیرات ماشین لباسشویی های خارجی در ایران همیشه مشکلات خاص خود را داشته است.

 • عدم دسترسی به قطعات اورجینال و اصلی ماشین لباسشویی وستل
 • نداشتن تجربه کافی تعمیرکاران
 • نبود تجهیزات مناسب برای تعمیرات این دستگاه
 • مشکلات مربوط به جابجایی لباسشویی تا نمایندگی تعمیرات
 • خراب شدن های پیاپی دستگاه به دلیل پایین بودن کیفیت تعمیرات
 • بالا بودن هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستل

در این محتوا سعی داریم تا با معرفی استانداردهای مراقبتی از لباسشویی وستل، شما را با این روش ها آشنا کنیم تا در درجه اول از خرابی دستگاه خود ممانعت نمایید. در قدم دوم روش های عیب یابی و تعمیر ایرادات رایج ماشین لباسشویی وستل را با شما در میان گذاشته و هم چنین شما را با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل نیز آشنا خواهیم کرد تا دیگر هیچ دغدغه ای از این بابت نداشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در محل

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در تهران کجاست؟

وستل یک برند بسیار پرفروش ماشین لباسشویی در ترکیه است که محصولات خود را با کیفیت بالا در بازارهای جهانی عرضه می دارد. این برند در ایران نیز یک برند شناخته شده است و کاربران می توانند با خیال راحت از تولیدات آن استفاده کنند. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران می توانید از نمایندگی های مجاز و معتبر کمک بگیرید. نمایندگی هایی که مجوزهای لازم را برای این منظور در اختیار داشته و بتوانند با کیفیت بالا لباسشویی شما را تعمیر کنند. برای شناخت بهترین نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل و انتخاب آن می توانید از معیارهایی که در ادامه بررسی می کنیم، استفاده کنید.

در اختیار داشتن نیروهای با تجربه و متخصص

در وهله اول باید مطمئن شوید که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وستل از نیروهای متخصص و حرفه ای کمک می گیرد. نیروهایی که آموزش های لازم را پشت سر گذاشته و با شناخت بالا نسبت به فناوری های به کار گرفته در این برند به تعمیر آن می پردازند. برای درک بهتر کیفیت کار تعمیرکاران یک نمایندگی می توانید نظرات کاربران آنها را مشاهده کنید.

در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته

هم چنین لازم است تا یک نمایندگی مجاز و معتبر حتماً تجهیزات پیشرفته مورد نیاز برای تعمیرات لباسشویی وستل را نیز در اختیار داشته باشد. تجهیزات تأثیر بسیار زیادی روی کیفیت نهایی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران خواهد داشت.

دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال ماشین لباسشویی وستل

دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال و فابریک ماشین لباسشویی وستل از سوی تعمیرکار و نمایندگی تعمیرات این برند دو مزیت بسیار بزرگ را برای شما عزیزان ایجاد خواهد کرد. در درجه اول می توانید نسبت به کیفیت قطعات استفاده شده در دستگاه خود مطمئن باشید و علاوه بر آن این قطعات را با قیمت های مناسب تری در اختیار خواهید داشت و می توانید در هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستل نیز نهایت صرفه جویی را داشته باشید.

ارائه فاکتور شفاف هزینه ها

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستل باید تمام هزینه ها را در فاکتور به صورت شفاف برای شما قید نمایند. هیچ هزینه ای نباید ناگفته باقی بماند.

ارائه ضمانت نامه برای تعمیرات لباسشویی وستل

ارائه ضمانت نامه برای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران نیز یکی از ویژگی های اصلی نمایندگی مجاز تعمیرات این دستگاه است. با دریافت این ضمانت نامه می توانید خیال خود را از بابت کیفیت خدمات راحت کنید.

ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در محل

یکی از ملزومات خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران ارائه این خدمات در محل و منزل به کاربران است که باید در هنگام انتخاب نمایندگی مجاز حتماً به آن دقت کنید.

با ما تعمیرات با فراهم نمودن تمام مزیت های بالا و هم چنین مزیت های دیگری که در ادامه به آنها می پردازیم، بهترین شرایط را برای تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اختیار کاربران این برند لباسشویی قرار داده است.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در خانه و مزیت های آن

به عنوان یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل به ارائه این خدمات در محل برای کاربران اشاره کردیم. ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در خانه مزیت های زیر را برای شما عزیزان به دنبال خواهد داشت:

 • دیگر نیازی جابجایی لباسشویی خود ندارید. این مهم باعث می شود تا هم هزینه جابجایی را نپردازید و هم دستگاه شما از آسیب های احتمالی در جابجایی ها در امان بماند.
 • هم چنین می توانید شرایط کار تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستل را در منزل مورد ارزیابی قرار دهید.
 • امکان دسترسی به خدمات تعمیر لباسشویی وستل را در هر ساعتی خواهید داشت.

چنین خدماتی یکی از حقوق اصلی کاربران امروز انواع ماشین لباسشویی است. نیاز است تا حتماً در زمان نیاز به عیب یابی لباسشویی وستل به این مهم دقت داشته و از آن غافل نشوید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستل به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسیاری از تعمیرکاران در این مواقع به دنبال سوء استفاده از عدم آگاهی کاربران نسبت به شرایط تعیین هزینه ها و نرخ مصوب اتحادیه برای هزینه تعمیرات لباسشویی هستند. این دست از تعمیرکاران جدای از بحث کیفیت خدمات خود، فاکتورهای شفافی ارائه نداده و هزینه دستمزد خود را نیز چند برابر حساب می کنند. دقت کنید که:

 • هزینه تعمیر لباسشویی وستل باید طبق نرخ های مصوب اتحادیه صورت پذیرد.
 • هم چنین تمام هزینه ها باید به صورت شفاف در فاکتور نهایی درج شود.

با این شرایط شما می توانید درک درستی از هزینه های صورت گرفته داشته باشید. قیمت قطعات مختلف لباسشویی در صورت نیاز به تعویض کاملاً مشخص خواهد شد و هزینه دستمزد تعمیرکار نیز از قبل تعیین شده است. شما می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وستل در با ما تعمیرات هزینه های خود را بهینه نموده و کمترین دستمزدها را برای این خدمات پرداخت کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران

ایرادات رایج ماشین لباسشویی وستل و روش های تعمیر آنها

در ابتدای مقاله اشاره کردیم که بسیاری از ایرادات موجود در لباسشویی وستل بدون نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران در منزل قابل رفع است. کاربران با شناخت ایرادات رایج لباسشویی وستل و پی بردن به روش های تعمیر آنها می توانند این شرایط را برای خود فراهم نمایند. از این رو در این بخش ابتدا این ایرادات را معرفی کرده و سپس مواردی که شما می توانید در منزل برای رفع آنها اقدام کنید را با روش های تعمیر و عیب یابی مورد بررسی قرار می دهیم.

رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی وستل به شرح زیر می باشد:

 • بدنه ماشین لباسشویی وستل برق دارد.
 • پودر لباسشویی در ماشین لباسشویی وستل حل نمی شود.
 • ماشین لباسشویی وستل بوی بدی می دهد.
 • درب ماشین لباسشویی وستل باز نمی شود.
 • ماشین لباسشویی وستل در حین کار سر و صدا و لرزش زیادی دارد.
 • از اطراف درب لباسشویی وستل آب نشت می کند.
 • ماشین لباسشویی وستل نشتی آب دارد.
 • ماشین لباسشویی وستل شروع به کار نمی کند.

هر کدام از این ایرادات ممکن است بسته به شرایط در دستگاه شما به وجود بیاید که در چنین مواقعی در قدم اول باید برای عیب یابی آنها اقدام کنید. در ادامه با آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی وستل ترفندهای لازم برای عیب یابی و تعمیر این ایرادات را با شما در میان می گذاریم. البته باید خاطر نشان کنیم که باز کردن دستگاه بدون داشتن تجربه و تخصص بسیار چالش برانگیز خواهد بود. از این رو بهتر است تنها ایرادات معمولی را با این ترفندها رفع عیب کنید.

چگونه بوی بد ماشین لباسشویی وستل را عیب یابی و تعمیر کنیم؟

در صورتی که لباسشویی وستل شما بوی بدی به خود گرفته، از نکات زیر برای عیب یابی و رفع بوی بد آن استفاده کنید:

 • این ایراد ممکن است از رسوبات موجود در لگن یا جاپودری لباسشویی شما باشد.
 • تمیز نکردن دوره ای لباسشویی نیز می تواند دلیل بروز این مشکل در دستگاه شما باشد.
 • بهتر است یک بار با مواد شوینده طبیعی مانند سرکه لباسشویی خود را کاملاً تمیز کنید.
 • یکی از دلایل اصلی بروز بوی بد در لباسشویی وستل وجود جرم ها و رشد قارچ ها در لاستیک دور درب لباسشویی است.

در اکثر مواقع برای رفع این مشکل نیازی به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران نخواهید داشت؛ اما در صورت لزوم می توانید با نمایندگی مجاز تماس بگیرید.

چرا پودر لباسشویی در داخل لباسشویی وستل حل نمی شود؟ چاره کار کجاست؟

در صورتی که پودر لباسشویی در دستگاه حل نشده و بعد از پایان کار شستشو در ماشین لباسشویی وستل شاهد باقی ماندن پودر روی لباس ها هستید، از نکات زیر برای تعمیر لباسشویی خود استفاده کنید:

 • ابتدا باید مطمئن شوید که پودر لباسشویی مورد استفاده دارای کیفیت لازم باشد.
 • تمیز نکردن لباسشویی به مدت زیاد نیز ممکن است دلیل بروز این مشکل باشد.
 • هم چنین گرم نشدن آب دستگاه را نیز باید چک کنید.

رفع مشکل بوی بد ماشین لباسشویی وستل

چرا بدنه ماشین لباسشویی وستل برق دارد؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که معمولا در این دستگاه دیده می شود، برق دار بودن بدنه آن است. در چنین شرایطی برای تعمیرات ماشین لباسشویی وستل می توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید:

 • در چنین حالتی احتمالاً یکی از قطعات برق دار لباسشویی خراب شده است.
 • شیر برقی، پمپ تخلیه، واترپمپ، هیدرواستات و هیتر لباسشویی می توانند عامل این مشکل باشند.
 • ممکن است سیم کشی داخلی لباسشویی شما ایراد پیدا کرده باشد.

با توجه به حساسیت این ایراد، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران استفاده کنید.

چرا درب ماشین لباسشویی وستل باز نمی شود؟ چگونه می توان آن را تعمیر کرد؟

یکی دیگر از مشکلات رایج در این دستگاه باز نشدن درب آن بعد از پایان عملیات شستشو می باشد. در چنین مواقعی می توانید از نکات زیر برای تعمیر ماشین لباسشویی وستل در خانه استفاده کنید:

 • ابتدا باید مطمئن شوید که جریان شستشو کاملاً به پایان رسیده و تمام آب داخل مخزن تخلیه شده باشد.
 • خرابی میکروسوئیچ های درب نیز می تواند دلیل این مشکل باشد.

در چنین مواقعی و در صورت عدم رفع ایراد، می توانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران استفاده کنید. با ما تعمیرات آماده ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی وستل به شما عزیزان در خانه است.

مشکل حل کردن درب ماشین لباسشویی وستل

چرا از اطراف پلاستیک دور درب لباسشویی وستل آب یا کف خارج می شود؟

در برخی مواقع ممکن است شاهد خراج شدن آب یا کف از دور لاستیک دور درب لباسشویی وستل باشید. این ایراد در اکثر مواقع ممکن است به دلیل اضافه کردن زیاد پودر لباسشویی به داخل دستگاه و یا حجم زیاد لباس ها باشد. با مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی وستل می توانید با نکات استفاده از این دستگاه آشنا شوید.

چگونه می توان مشکل نشتی آب از ماشین لباسشویی وستل را عیب یابی و تعمیر کرد؟

یکی از رایج ترین مشکلات که بعد از گذشت مدتی از طول عمر لباسشویی وستل ممکن است بروز کند، نشتی در آن است. در چنین شرایط برای تعمیرات ماشین لباسشویی وستل می توانید از نکات زیر کمک بگیرید:

 • ممکن است ایراد از پمپ تخلیه لباسشویی شما باشد.
 • لازم است ترک های معمول در جاپودری لباسشویی را نیز چک کنید.
 • هم چنین ممکن است ایراد از یکی از قطعات داخلی لباسشویی باشد.

در چنین مواقعی یک بار باید پنل بالایی دستگاه را برداشته و آن را روشن نمایید. با این ترفند می توانید محل نشتی را تشخیص دهید. البته با توجه به حساس بودن این موضوع بهتر است از تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل کمک بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی وستل روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر آن چه باید کرد؟

در برخی مواقع نیز کاربران از روشن نشدن ماشین لباسشویی وستل سخن به میان می آورند. در چنین شرایطی می توانید از ترفندها و نکات زیر برای تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در خانه استفاده کنید:

 • ممکن است موتور ماشین لباسشویی سوخته یا نیم سوز شده باشد.
 • خراب شدن تایمر لباسشویی نیز عاملی برای بروز چنین مشکلی است.
 • ممکن است صفحه کنترل الکتریکی لباسشویی خراب شده باشد.
 • بروز ایراد در سیم کشی لباسشویی نیز می تواند مانعی برای روشن شدن آن باشد.
 • خراب دکمه روشن و خاموش لباسشویی را نیز باید کنترل کنید.
 • ممکن است مشکل از سیم دوشاخه برق وستل شما باشد.
 • خرابی پریز برق و قطعی برق منزل نیز باید چک شوند.

در صورتی که موفق به رفع مشکل و عیب یابی دلیل روشن نشدن دستگاه نشدید، بهتر است از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران

روش های نگهداری از ماشین لباسشویی وستل

برای اینکه طول عمر لباسشویی وستل شما افزایش پیدا کرده و شاهد خرابی های رایج در آن نباشید، بهتر است به نکات زیر دقت کنید:

 • در درجه اول بهتر است یک بار دفترچه راهنمای شستشوی ماشین لباسشویی وستل را مطالعه کنید.
 • حتماً در زمان شستشو به حجم لباس ها دقت نمایید تا بیش از ظرفیت لباسشویی نباشد.
 • بهتر است لباس ها را جدا کرده و مطابق با برنامه شستشو آنها را در لباسشویی قرار دهید.
 • لباسشویی وستل را با در یک سیکل دوره ای شستشو داده و تمیز کنید.
 • دمای مناسب برای شستشو لباس ها انتخاب کنید.
 • مطمئن باشید که لباسشویی وستل شما در حالت تراز قرار دارد.
 • کف لباسشویی شما باید در سطحی صاف قرار گرفته باشد.
 • از قرار دادن لباسشویی در محیط خیس اجتناب کنید.
 • لباسشویی شما باید به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار داده شود.

دقت به همین نکات ساده شما را از استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران بی نیاز خواهد کرد و دستگاه شما کمتر دستخوش ایراد خواهد شد.

نحوه تراز کردن ماشین لباسشویی وستل

یکی از مهم ترین نکات در حفظ و نگهداری از لباسشویی وستل دقت به تراز بودن آن است. برای اینکه دستگاه خود را در حالت تراز قرار دهید، بهتر است یک بار به صورت کامل نکات زیر را انجام دید:

 • در زی لباسشویی وستل چرخ هایی قابل تنظیم قرار دارند که با چرخاندن آنها می توانید این دستگاه را تراز نمایید.
 • دقت کنید که برای این کار نیاز به یک دستگاه تراز ساده دارید.
 • دستگاه تراز را روی لباسشویی خود قرار دهید.
 • سپس ابتدا پیچ های جلو و سپس پیچ های عقب لباسشویی را بچرخانید تا دستگاه تراز شود.

باماتعمیرات بهترین مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران

چرا تعمیر ماشین لباسشویی وستل در باماتعمیرات؟

سعی کردیم تا تمام ابعاد مربوط به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستل را برای شما روشن کنیم. حتی به آموزش تعمیر برخی از رایج ترین ایرادات مربوط به این دستگاه نیز پرداختیم. لازم است تا در انتها شما را با مزیت های استفاده از خدمات با ما تعمیرات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در تهران نیز آشنا کنیم. با استفاده از خدمات ما می توانید مزیت های زیر را در دسترس داشته باشید:

 • امکان دسترسی به با کیفیت ترین خدمات تعمیرات لباسشویی وستل را خواهید داشت.
 • امکان دسترسی به قطعات اورجینال و فابریک لباسشویی وستل را نیز خواهید داشت.
 • در ره ساعتی می توانید برای دریافت این خدمات اقدام کنید.
 • بهینه ترین هزینه ها را در تعمیر لباسشویی وستل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی وستل در خانه را نیز خواهید داشت.

همکاران ما در باماتعمیرات با دانش و تخصصی که دارند، آماده حفظ کیفیت و طول عمر لباسشویی شما بوده و با تجربه بالا در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.

سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

با استفاده از خدمات باماتعمیرات میتوانید در هر ساعتی برای تعمیر ماشین لباسشویی وستل درخواست خود را ثبت کنید.

این هزینه به قطعه خراب شده در دستگاه و هم چنین دستمزد تعمیرکار بستگی دارد.

ریختن لباس های بیش از میزان ظرفیت، تراز نبودن لباسشویی، خراب شدن بلبرینگ های لگن از جمله مواردی است که می توانند باعث لرزش زیاد ماشین لباسشویی وستل در حین کار باشند.

این صدا ممکن است از وجود سکه ها در داخل جیب لباس ها یا برخورد زیپ های فلزی به قسمت های مختلف لگن لباسشویی باشد.

کار نکردن یک برنامه شستشو می تواند به علت اضافه شدن حجم زیادی و بیش از ظرفیت دستگاه باشد. هم چنین خرابی ولوم چرخش لباسشویی را نیز باید بررسی کرد.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!