تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

برند کنوود از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی کشور کره جنوبی است و ماشین لباسشویی این برند در بسیاری از خانه ها موجود است. تعمیر ماشین لباسشویی کنوود به دلیل برخورداری از تکنولوژی های پیشرفته، کار هر تعمیرکاری نیست و انجام این کار باید توسط نمایندگی های مجاز یا مجموعه های معتبر تعمیر ماشین لباسشویی کنوود انجام شود.

باماتعمیرات یکی از معتبرترین مجموعه های تعمیر ماشین لباسشویی در تهران است و از متخصصان برتر تعمیر ماشین لباسشویی کنوود برخوردار میباشد. اگر شما به دنبال بهترین مجموعه برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران هستید و میخواهید تمام فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی در محل و پیش چشمان شما صورت گیرد، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. شما در مجموعه باماتعمیرات علاوه بر برخورداری از بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی کنوود، از آموزش های لازم در جهت نگهداری دستگاه نیز بهره مند میشوید.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

چالش های تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

قبل از اینکه به بررسی کامل روند تعمیر ماشین لباسشویی کنوود پرداخته و آموزش های لازم برای تعمیرات این دستگاه را بررسی کنیم، لازم است تا به صورت کامل چالش های تعمیرات لباسشویی کنوود را با هم بررسی کنیم. اگر با این پرسش در ذهن خود روبرو هستید که چرا کیفیت خدمات باماتعمیرات با مراکز و نمایندگی های مختلف متفاوت است، باید بدانید که:

 • دسترسی به قطعات اصلی و فابریک کنوود برای جایگزینی در ماشین لباسشویی این برند برای همه تعمیرکاران مقدور نیست و خیلی ها از قطعات سایر برندها و حتی قطعات فیک استفاده می کنند.
 • تجربه و تخصص تعمیرکاران در تعمیرات لباسشویی کنوود با هم متفاوت است.
 • روند تعمیرات قطعات مختلف این دستگاه با هم متفاوت است.
 • هزینه دستمزد تعمیرکار نیز از چالش های این تعمیرات برای کاربران است.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله ساید بای ساید بلومبرگ است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

آیا شما نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود دارید؟

قبل  از اینکه برای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران ثبت سفارش آنلاین انجام دهید، لازم است دقت کنید که همیشه برای این تعمیرات نیاز به تعمیرکار حرفه ای نخواهید داشت. تعمیر لباسشویی آن هم برای برندهای عالی مانند کنوود همیشه با چالش هایی همراه است؛ اما در بسیاری از مواقع امکان تعمیرات آن با چند ترفند ساده نیز وجود دارد. لباسشویی از جمله دستگاه هایی است که با پیشرفت های ایجاد شده در چند سال اخیر با شرایط متفاوتی روبرو شده اند. یکی از این شرایط نیز امکان عیب یابی خودکار با استفاده از کدهای خطای نمایش داده شده روی صفحه نمایش آن است.

شما نیز می توانید با کمی تامل و مطالعه ایرادات ایجاد شده در دستگاه خود را عیب یابی کنید. پس از عیب یابی لباسشویی کنوود دو راه حل پیش روی شما قرار خواهد داشت:

 • بدون نیاز به تعمیرکار در منزل برای تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.
 • برای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران تماس بگیرید.

در اینجا آموزش خواهید دید که چگونه ایرادات رایج لباسشویی کنوود خود را تعمیر کرده و بدون نیاز به تعمیرکار آن را در محل عیب یابی و رفع ایراد کنید. هم چنین با نحوه تماس با بهترین و با تجربه ترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران نیز آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در محل

یکی از مزیت هایی که امروزه لازمه خدمات تعمیرات لباسشویی است، ارائه این خدمات در محل است. شما نیز می بایست از خدمات مراکزی استفاده کنید که امکان تعمیر لباسشویی کنوود در محل را برای شما فراهم می آورند. با ما تعمیرات این خدمات را در بهترین شرایط و با کمک مجرب ترین تعمیرکاران لباسشویی کنوود برای شما فراهم آورده است. از مهم ترین مزیت های تعمیر لباسشویی کنوود در محل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم نیاز به رفت و آمد تا دفتر نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در تهران
 • رهایی از بند قرار گرفتن در ترافیک شدید شهر
 • بهینه سازی هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود
 • امکان استفاده از این خدمات در هر ساعتی از شبانه روز و هفت روز هفته
 • عدم نیاز به مشکلات جابجایی دستگاه و هم چنین کاهش خطر آسیب دیدگی آن در روند جابجایی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران کجاست؟

کنوود یکی از بهترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی در جهان است. این برند به صورت رسمی در ایران نمایندگی فعال ندارد، اما شما می توانید در نمایندگی های مجاز و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی از جمله باماتعمیرات این خدمات را در بالاترین کیفیت ممکن دریافت کنید. از مزیت های استفاده از خدمات باماتعمیرات برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان دریافتن این خدمات در محل و خانه
 • بهینه سازی حداکثری هزینه تعمیرات لباسشویی
 • تعمیر لباسشویی با بهترین قطعات
 • تعمیر لباسشویی کنوود در کوتاه ترین زمان ممکن
 • دریافت گارانتی برای خدمات تعمیرات لباسشویی کنوود

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

بسیاری از افراد به دنبال بهینه سازی هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود هستند. دقت کنید که در این راه نباید به دنبال استفاده از خدمات بی کیفیت و یا قطعات غیر اورجینال و به درد نخور باشید. زیرا این موارد حتی ممکن است در آینده هزینه نگهداری از لباسشویی شما را چند برابر بیشتر نماید. برای بهینه سازی هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود می توانید:

 • از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود استفاده کنید.
 • از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در خانه کمک بگیرید.
 • قطعات اورجینال دستگاه خود را از فروشگاه های مجاز و با نازل ترین قیمت ها خریداری کنید.

ایرادات رایج ماشین لباسشویی کنوود

ایرادات رایج ماشین لباسشویی کنوود

یکی از اولین قدم ها برای آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در خانه شناخت ایرادات رایج این دستگاه است. کاربران می توانند با شناخت این ایرادات می توانند در زمان بروز آنها با اطلاعات و آگاهی کامل برای رفع آنها اقدام کنند. رایج ترین ایراداتی که تعمیرکاران ما در با ما تعمیرات به درخواست کاربران با آنها برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران روبرو شده اند، به شرح زیر است:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی کنوود
 • خاموش نشدن ماشین لباسشویی کنوود
 • تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی کنوود
 • حل نشدن شوینده ها در ماشین لباسشویی کنوود
 • نشت آب از ماشین لباسشویی کنوود
 • لرزش و تکان های شدید در ماشین لباسشویی کنوود
 • بوی بد ماشین لباسشویی کنوود
 • سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی کنوود

این دست از ایرادات را احتمالا در طول عمر این دستگاه با آنها روبرو خواهید شد. بهتر است با روش های تعمیر این ایرادات نیز در ادامه آشنا خواهید شد. این مهم باعث می شود تا شما بتوانید روند بسیار بهتری برای نگهداری از دستگاه خود در پیش بگیرید.

علت لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی کنوود چیست؟

این ایراد در ماشین لباسشویی کنوود به دلایل مختلفی بروز می کند. با تکیه بر نکات زیر می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران در خانه اقدام کرده و یا به علت این عیب پی ببرید:

 • یکی از اصلی ترین دلایل بروز این عیب خرابی بلبرینگ ها است. پس در قدم اول بلبرینگ ها را کنترل کنید تا ایرادی نداشته باشند. در صورت نیاز باید دست به تعویض آنها بزنید.
 • هم چنین بروز ایراد در کمک فنرهای لباسشویی را نیز می توان یکی از دلایل بروز این ایراد در لباسشویی کنوود دانست.
 • تراز نبودن دستگاه نیز باعث می شود تا لباسشویی کنوود با این چالش روبرو شود. در این مواقع تنها لازم است با استفاده از پایه های تنظیم کننده، دوباره دستگاه خود را تراز کنید.

در مورد سوم می توانید خودتان برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در خانه اقدام کنید اما برای بقیه موارد توصیه ما استفاده از خدمات تعمیرکار حرفه ای و کاربلد برای تعمیرات لباسشویی کنوود است.

مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی کنوود

چرا ماشین لباسشویی کنوود روشن نمی شود؟

یکی از ایرادات رایج دیگری که به آن در لباسشویی کنوود اشاره کردیم، روشن نشدن این دستگاه است. در چنین شرایطی می توانید از نکات زیر برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران اقدام کنید:

 • ممکن است برق منزل قطع شده باشد.
 • ممکن است ایراد از پریز برقی باشد که لباسشویی به آن متصل است.
 • هم چنین سیم برق لباسشویی شما نیز ممکن است ایراد پیدا کرده باشد.
 • خرابی دکمه روشن و خاموش دستگاه را نیز باید چک کنید.
 • ممکن است برد الکتریکی دستگاه خراب شده باشد.
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی کنوود نیز می تواند دلیل این ایراد باشد.
 • هم چنین عدم کارکرد قفل لباسشویی را نیز می توان عاملی برای این ایراد دانست.

ملاحظه می کنید که برخی از این ایرادات را می توان به راحتی در منزل رفع کرد. برای ایرادات حرفه ای و فنی پیشرفته نیاز است تا از تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود استفاده کنید.

چرا آب در ماشین لباسشویی کنوود تخلیه نمی شود؟

تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی کنوود را می توانید از روی نکات زیر عیب یابی و تعمیر کرد:

 • در چنین مواقعی ممکن است لوله تخلیه دستگاه گرفته باشد. آن را بررسی نمایید.
 • هم چنین می بایست پمپ تخلیه لباسشویی کنوود را نیز چک کنید.
 • خرابی یا به هم خوردن تنظیمات برد الکترونیکی را نیز باید مورد بررسی قرار دهید.
 • در برخی مواقع این ایراد با یک تمیز کاری ساده ممکن است برطرف شود.

در صورت خراب شدن پمپ تخلیه نیاز است تا یک تعمیرکار حرفه ای این مشکل را بررسی نماید. در چنین مواقعی استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران باید در اولویت قرار گیرد.

دلیل بروز نشتی آب در ماشین لباسشویی کنوود چیست؟

نشتی آب نیز یکی از ایراداتی است که ممکن است چالش های بسیار زیادی را برای کاربران ایجاد نماید. در صورتی که با این مشکل روبرو شدید، از ترفندهای زیر برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی کنوود استفاده کنید:

 • در چنین مواقعی در قدم اول بهتر است جاپودری لباسشویی کنوود را بررسی کنید. ترک برداشتن این قطعه می تواند باعث بروز این مشکل باشد.
 • خم شدن شیلنگ ها و پاره شدن آنها را نیز می بایست چک کنید.
 • خرابی بلبرینگ ها و کاسه نمد نیز می تواند دلیل بروز این ایراد باشد.

دقت کنید تشخیص درست منبع نشتی در لباسشویی کنوود اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو بهتر است در چنین مواقعی از تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود کمک بگیرید. زیرا پنل بالای لباسشویی برای این تشخیص باید باز شود.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی کنوود در تهران

مهم ترین قطعات در تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

لازم است تا مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی کنوود را نیز به شما معرفی کنیم. اهمیت این شناخت به این دلیل است که بدانید کدام یک از قطعات لباسشویی ممکن است در معرض ایرادات مختلف قرار بگیرند. به همین دلیل لازم دانستیم تا یک معرفی نسبت به قطعات مختلف ماشین لباسشویی کنوود داشته باشیم:

 • موتور لباسشویی کنوود

موتور اصلی ترین قطعه در این دستگاه است. توصیه اکید داریم که تحت هیچ شرایطی بدون تجربه و ابزار لازم برای باز مردن موتور لباسشویی کنوود خود اقدام نکنید.

 • برد الکتریکی اصلی

برد الکتریکی نیز از جمله قطعاتی است که در صورت خراب شدن می تواند ایرادات بسیار زیادی در دستگاه شما ایجاد نماید.

 • میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی کنوود

میکروسوئیچ ها نیز نقش بسیار مهمی برای بسته نگه داشتن درب لباسشویی دارند. خرابی آنها حتی ممکن است باعث روشن نشدن دستگاه شما گردد.

 • شیر برقی لباسشویی کنوود

شیر برقی در قسمت پشت دستگاه با دستور مستقیم از برد الکتریکی وظیفه هندل کردن ورود آب به داخل دستگاه را به عهده دارد.

 • المنت لباسشویی کنوود

المنت نیز از قطعات ماشین لباسشویی کنوود است که در معرض ایرادات مختلفی قرار می گیرد. وظیفه این قطعه گرم کردن آب داخل لگن لباسشویی است.

 • پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود

پمپ تخلیه برای تخلیه کردن آب داخل لباسشویی را به عهده دارد.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی کنوود باماتعمیرات

در انتها قصد داریم تا یک نتیجه گیری از تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران برای شما داشته باشیم. برای اینکه این خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار داشته باشید، لازم است تا بهترین تعمیرکار را برای این منظور انتخاب کرده و بهترین نمایندگی را بر سر لباسشویی خود قرار دهید. با استفاده از خدمات باماتعمیرات برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران می توانید:

 • به قطعات اورجینال و اصلی لباسشویی کنوود با قیمت مناسب دسترسی داشته باشید.
 • با بالاترین کیفیت ممکن لباسشویی خود را تعمیر کنید.
 • نگران خراب شدن های متوالی لباسشویی خود نباشید.
 • در هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود صرفه جویی کنید.
 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در خانه را نیز در دسترس خواهید داشت.

استفاده از خدمات تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده اهمیت بسیار زیادی در تعمیر لباسشویی دارد. زیرا اشتباه در تعمیر یک قطعه هم باعث می شود تا خرابی مذکور دوباره تکرار شود و هم خرابی های دیگری را نیز در دستگاه خود شاهد باشید. هم چنین طول عمر لباسشویی خود را نیز تحت تاثیر قرار خواهید داد. با ما تعمیرات لباسشویی کنوود ساده تر و سریع تر از همیشه خواهد بود.

سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

این مهم ممکن است به دلیل تمام نشدن برنامه شستشو در دستگاه باشد. هم چنین خرابی میکروسوئیچ های درب را نیز باید چک کنید.

در درجه اول این ایراد میتواند ناشی از کم بودن کیفیت پودر لباسشویی شما باشد. هم چنین باید به نظافت ماشین لباسشویی کنوود نیز اهمیت بدهید.

تمیز نکردن لباسشویی برای مدتی طولانی باعث بروز جرم های زیاد در آن شده و به همین دلیل باعث می شود تا بوی بدی از آن به مشام برسد.

این ایراد را نیز هم می توان در کیفیت پودر لباسشویی و هم در گرم نشدن آب داخل لباسشویی جستجو نمود.

کار نکردن یک برنامه شستشو می تواند به علت اضافه شدن حجم زیادی و بیش از ظرفیت دستگاه باشد. هم چنین خرابی ولوم چرخش لباسشویی را نیز باید بررسی کرد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران به نوع خرابی، قطعه خراب شده و فناوری های به کار گرفته شده در لباسشویی کنوود شما بستگی دارد.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!