تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در تهران

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در تهران

خدمات تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در تهران با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای و هم چنین استفاده از قطعات اورجینال و اصلی Samsung در باماتعمیرات همراه شما است. در هر جایی از شهر تهران مانند غرب، شرق، جنوب، شمال و مرکز این شهر که هستید، تنها کافی است باماتعمیرات را از خرابی و بروز ایراد در دستگاه خود با خبر کنید.

شما از طریق ثبت سفارش آنلاین یا تماس با شماره تلفن های مندرج در وبسایت، می توانید با مجموعه باماتعمیرات در ارتباط باشید. بلافاصله تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل و لوازم یدکی مورد نیاز به محل مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را مانند روز اول تعمیر خواهند کرد. این خدمات همراه با گارانتی های لازم خواهد بود.

گارانتی تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ

یکی از نکات بسیار مهم درباره خدمات تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ و سایر لوازم خانگی دقت به گارانتی این خدمات است. دریافت گارانتی برای این خدمات به دسته مختلف تقسیم می شود. در درجه اول شما باید برای قطعات جایگزین گارانتی اصل و اورجینال بودن دریافت کنید و در درجه دوم لازم است تا خود این خدمات نیز برای شما گارانتی شود.

گارانتی خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ باعث می شود تا در صورت بروز هر گونه ایراد و مشکل در این دستگاه در قسمت تعمیر شده، شما بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه و به صورت رایگان دوباره این خدمات را دریافت کنید. مسلما تعمیرکار و نمایندگی که از کیفیت کار خود مطمئن باشد، در این زمینه با هیچ مقاومتی همراه نخواهد بود. باماتعمیرات تمام خدمات خود را برای تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ به مدت 3 ماه تضمین می نماید.

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در محل

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل و منزل نیز یکی دیگر از خدماتی است که حق کاربران ایرانی بوده و لازم است تا در زمان دریافت این خدمات به آن توجه داشته باشند. با توجه به اینکه این دستگاه ابعاد بزرگی داشته و حمل و نقل و جابجایی آن زحمت زیادی خواهد داشت، این خدمات می تواند یک موهبت بزرگ از سوی نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ برای شما باشد. در نظر داشته باشید که:

  • جابجایی یخچال Samsung می تواند بسیار پر هزینه باشد.
  • این جابجایی ممکن است صدمات زیادی به بدنه این محصول وارد سازد.
  • هم چنین امکان بروز ایرادات بیشتر در زمان جابجایی وجود خواهد داشت.
  • از همه این ها گذشته یخچال محصولی است که دائما در منزل به آن نیاز است. از این رو باید خیلی زود برای تعمیرات آن اقدام شود که در صورت جابجایی آن به دفتر نمایندگی، زمان زیادی برای این منظور اختصاص داده خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ (samsung)

هزینه تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در باماتعمیرات کاملاً مقرون به صرفه و بهینه است. زیرا:

  • این خدمات با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی با قیمت مناسب صورت می پذیرد.
  • تعمیرکاران ما از نرخ مصوب اتحادیه برای دریافت هزینه این خدمات استفاده می کنند.
  • در صورت امکان، تمام تلاش ما برای تعمیر قطعات خراب یخچال Samsung خواهد بود. در غیر این صورت اقدام به تعویض آنها خواهیم کرد.
  • نیازی به پرداخت هزینه جابجایی دستگاه نخواهید داشت.

کیفیت، اولویت اول و آخر ما در تعمیرات این دستگاه است. استفاده از این ترفندها باعث شده تا کاربران علاوه بر کیفیت بالای تعمیر و عیب یابی، هزینه های کمتری را نیز برای این خدمات پرداخت نمایند.

سوالات متداول در مورد مشکلات یخچال و فریزر

مشکل بسته نشدن درب، یکی از مشکلات رایج یخچال و فریزرها محسوب میشود که مهمترین علت آن، تراز نبودن یخچال و فریزر است. تراز نبودن درب میتواند سبب بسته نشدن و یا با شدت بسته شدن درب شود. به همین دلیل حتما به این موضوع توجه نمایید. نکته دیگری که احتمال دارد بر روی بسته نشدن درب یخچال و فریزر تاثیر بگذارد، خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر است.

اگر از یخچال و فریزر خانه شما، صداهای عجیب و غریب شنیده میشود، حتما باید با متخصص تعمیر یخچال و فریزر تماس بگیرید. سروصداهای غیرطبیعی میتواند به دلیل دچار مشکل شدن موتور یخچال یا ایراد پیدا کردن اواپراتور و … باشد که در اگر این مشکلات هرچه سریعتر برطرف نشود، میتواند هزینه های سنگینی را به خانواده ها وارد نماید. پس در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، حتما با متخصصان تعمیر یخچال و فریزر مانند متخصصان مجموعه باماتعمیرات تماس حاصل نمایید.

برای دانستن این موضوع که چه زمانی باید فیلتر تصفیه آب یخچال را تعویض نمایید، باید به علامت نشان داده شده بر روی نمایشگر یخچال توجه نمایید. معمولا پس از آنکه فیلتر تصفیه آب یخچال، کارایی خود را از دست میدهد، چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب بر روی نمایشگر، نمایان میشود. البته در صورتی که این چراغ بر روی نمایشگر یخچال و فریزر شما ظاهر نمیشود، هر 6 ماه یکبار باید فیلتر تصفیه آب را تعویض نمایید.

کار نکردن یخچال و فریزر، یکی از مشکلاتی است که بارها توسط مشتریان با ما در میان گذاشته شده است. این مشکل در برخی موارد با بررسی نمودن اتصال برق به آن رفع میشود. اولین کاری که باید در این مواقع انجام دهید این است که دوشاخه یخچال و فریزر را بررسی نمایید تا از برق جدا نشده باشد. در غیر این صورت شاید مشکل جدی تری برای یخچال و فریزر شما پیشامد کرده است و بهترین کار این است که از یک متخصص تعمیر یخچال و فریزر برای برطرف نمودن مشکل خود کمک بگیرید. مجموعه باماتعمیرات تا برطرف نمودن کامل مشکل یخچال و فریزر در کنار شما خواهد بود.

اگر بخواهیم اصلیترین دلیل برفک زدن یخچال و فریزر را نام ببریم، باید به دمای نامناسب یخچال اشاره نماییم. پس هنگامی که با این مشکل روبرو شدید، ابتدا دمای یخچال را به درستی تنظیم نمایید. اگر دیده باشید، باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال سبب تغییراتی در دمای آن میشود و این کار نیز میتواند علاوه بر خراب کردن لاستیک دور درب، باعث برفک زدن یخچال نیز شود. خرابی المنت حرارتی و ترموستات نیز میتواند منجر به برفک زدن یخچال و فریزر شود.

لامپ داخل یخچال و فریزر نیز همانند لامپ های دیگر زمان مصرف محدودی دارد و پس از این زمان سوختن ان اتفاق محتملی است. البته سوختن لامپ تنها دلیل خاموش شدن لامپ داخل یخچال و فریزر نیست و شل بودن سرپیچ لامپ نیز میتواند باعث خاموش شدن آن شود.

وظیفه خنک کردن یخچال و فریزر بر عهده اواپراتور آن است. هنگامی که یخچال و فریز کار میکند اما فضای درونی آن خنک نمیشود، مشکل از جانب اواپراتور است. معمولا این مشکل به دلیل نشت گاز صورت میگیرد و اتفاق محتمل سوراخ شدن اواپراتور میباشد. اگر مشکل از سمت اواپراتور نباشد، علت دیگر میتواند دچار مشکل شدن کمپرسور یخچال و فریزر باشد.

یکی از مشکلات شایع در یخچال و فریزر ها، درست کار نکردن یخساز یخچال و فریزر است. یکی از مهمترین اتفاقاتی که باعث میشود یخساز یخچال و فریزر یخ نسازد، فشار دادن دکمه خاموش کردن یخساز است. برخی از افراد به اشتباه این کار را انجام میدهند. پس در اولین فرصت بررسی نمایید که یخساز به اشتباه خاموش نشده باشد. مسدود شدن شلنگ های متصل به قسمت یخساز، علت دیگری است که به دفعات با آن مواجه شده ایم. در برخی موارد نیز خروجی یخساز در هنگام خروج یخ ها مسدود میشود و مانع از درست کار کردن یخساز میشود.

نشت آب از یخچال و فریزر بر اثر دلایل مختلفی صورت میگیرد. در برخی موارد سوختگی شیر برقی یخچال علت نشت آب است و در برخی موارد گرفتگی لوله های تخلیه میتواند باعث این اتفاق شود. خرابی فیلترها نیز میتواند منجر به نشت آب در یخچال و فریزر شود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیر یخچال و فریزر اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تکنسین در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، واحد پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تکنسین به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!