تعمیر یخچال و فریزر اسنوا

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در تهران

تعمیر سخچال و فریزر اسنوا در تهران

تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در تهران با استفاده از تعمیرکار حرفه ای و قطعات اورجینال و اصلی اسنوا در باماتعمیرات صورت می گیرد. این خدمات در تمامی نقاط شهر تهران همراه با گارانتی های لازم و همچنین در محل و منزل شما انجام می پذیرد تا نهایت کیفیت و رفاه را در این باره برای شما رقم زده باشیم.

در هر 7 روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز که با ایراد در این دستگاه روبرو شدید، کافی است مشکل خود را یا از طریق ثبت سفارش در وب سایت یا با تماس تلفنی، با مجموعه ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن، خدمات تعمیر یخچال و فریزر اسنوا را در اختیار داشته باشید.

چرا تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در محل

اشاره کردیم که مجموعه باماتعمیرات خدمات تعمیر یخچال و فریزر اسنوا را در محل و منزل مشتری ارائه می دهد. این خدمات مزیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما در زمان بروز ایراد در این دستگاه به آن دقت داشته باشید. با استفاده از این خدمات:

 • نیازی به جابجا کردن یخچال فریزر اسنوا تا دفتر نمایندگی نخواهید داشت.
 • می توانید در هر ساعتی از شبانه روز برای دریافت این خدمات اقدام کنید.
 • نیازی به حضور در ترافیک بالای شهر تهران هم نخواهید داشت.
 • سرعت انجام خدمات تعمیر یخچال و فریزر اسنوا برای شما چندین برابر خواهد شد.
 • نیازی به پرداخت هزینه جابجایی این دستگاه تا دفتر نمایندگی را نیز نخواهید داشت.
 • همچنین در منزل می توانید نظاره گر نحوه عملکرد تعمیرکار باماتعمیرات بوده و حتی کیفیت قطعات جایگزین استفاده شده را نیز بررسی کنید.

استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در دفتر نمایندگی دیگر امری منسوخ شده است و تنها برای برخی خرابی ها و ایرادات بسیار خاص از این مهم استفاده می شود.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر یخچال و فریزر اسنوا

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در تهران

برای تعیین هزینه تعمیر یخچال و فریزر اسنوا می بایست عوامل زیر را در نظر بگیرید:

 • نوع یخچال اسنوای شما می تواند در تعیین این هزینه تاثیر داشته باشد.
 • قطعه خراب شده یخچال شما را نیز می توان در تعیین این هزینه دخیل دانست.
 • هم چنین نرخ مصوب اتحادیه برای خدمات تعمیرات یخچال را نیز باید در نظر گرفت.

مسلماً تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای تر دستمزدهای بیشتری برای این منظور دریافت می نمایند اما در باماتعمیرات هزینه بالاترین سطح کیفیت این خدمات با نرخ مصوب اتحادیه تنظیم می شود.

چرا یخچال فریزر اسنوا خراب می شود؟

یخچال فریزر اسنوا نیز مانند سایر برندهای این دستگاه در طول عمر خود با ایراداتی روبرو می شود. این ایرادات و خرابی ها دیر یا زود و بسته به برخی از عوامل مختلف برای هر کسی پیش می آیند. اما از اصلی ترین دلایل بروز ایراد در این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نوسانات بالای برق منزل را می توان از این موارد دانست.
 • تمیز نکردن و سرویس نکردن دوره ای یخچال نیز باعث می شود تا خرابی ها در آن خیلی زودتر به وجود آیند.
 • استفاده از خدمات ضعیف تعمیر یخچال فریزر اسنوا نیز از عواملی است که باعث بروز ایرادات بیشتر در آن می شود.
 • استفاده از قطعات غیر اورجینال و بی کیفیت در زمان بروز ایراد در یکی از قطعات را نیز می توان از عوامل بروز ایرادات بیشتر در یخچال فریزر اسنوا دانست.

 درهر صورت اگر بر اثر یکی از موارد فوق یا نکات دیگر، یخچال و فریزر اسنوا شما با مشکل روبرو شد و نیاز به دریافت خدمات برای تعمیر آن داشتید، باماتعمیرات را به عنوان یکی از بهترین مجموعه های تعمیر لوازم خانگی علی الخصوص تعمیر یخچال و فریزر اسنوا به خاطر داشته باشید. این مجموعه میتواند مشکل شما را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین هزینه، مرتفع نماید.

سوالات متداول در مورد مشکلات یخچال و فریزر

وظیفه خنک کردن یخچال و فریزر بر عهده اواپراتور آن است. هنگامی که یخچال و فریز کار میکند اما فضای درونی آن خنک نمیشود، مشکل از جانب اواپراتور است. معمولا این مشکل به دلیل نشت گاز صورت میگیرد و اتفاق محتمل سوراخ شدن اواپراتور میباشد. اگر مشکل از سمت اواپراتور نباشد، علت دیگر میتواند دچار مشکل شدن کمپرسور یخچال و فریزر باشد.

اگر از یخچال و فریزر خانه شما، صداهای عجیب و غریب شنیده میشود، حتما باید با متخصص تعمیر یخچال و فریزر تماس بگیرید. سروصداهای غیرطبیعی میتواند به دلیل دچار مشکل شدن موتور یخچال یا ایراد پیدا کردن اواپراتور و … باشد که در اگر این مشکلات هرچه سریعتر برطرف نشود، میتواند هزینه های سنگینی را به خانواده ها وارد نماید. پس در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، حتما با متخصصان تعمیر یخچال و فریزر مانند متخصصان مجموعه باماتعمیرات تماس حاصل نمایید.

برای دانستن این موضوع که چه زمانی باید فیلتر تصفیه آب یخچال را تعویض نمایید، باید به علامت نشان داده شده بر روی نمایشگر یخچال توجه نمایید. معمولا پس از آنکه فیلتر تصفیه آب یخچال، کارایی خود را از دست میدهد، چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب بر روی نمایشگر، نمایان میشود. البته در صورتی که این چراغ بر روی نمایشگر یخچال و فریزر شما ظاهر نمیشود، هر 6 ماه یکبار باید فیلتر تصفیه آب را تعویض نمایید.

مشکل بسته نشدن درب، یکی از مشکلات رایج یخچال و فریزرها محسوب میشود که مهمترین علت آن، تراز نبودن یخچال و فریزر است. تراز نبودن درب میتواند سبب بسته نشدن و یا با شدت بسته شدن درب شود. به همین دلیل حتما به این موضوع توجه نمایید. نکته دیگری که احتمال دارد بر روی بسته نشدن درب یخچال و فریزر تاثیر بگذارد، خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر است.

کار نکردن یخچال و فریزر، یکی از مشکلاتی است که بارها توسط مشتریان با ما در میان گذاشته شده است. این مشکل در برخی موارد با بررسی نمودن اتصال برق به آن رفع میشود. اولین کاری که باید در این مواقع انجام دهید این است که دوشاخه یخچال و فریزر را بررسی نمایید تا از برق جدا نشده باشد. در غیر این صورت شاید مشکل جدی تری برای یخچال و فریزر شما پیشامد کرده است و بهترین کار این است که از یک متخصص تعمیر یخچال و فریزر برای برطرف نمودن مشکل خود کمک بگیرید. مجموعه باماتعمیرات تا برطرف نمودن کامل مشکل یخچال و فریزر در کنار شما خواهد بود.

اگر بخواهیم اصلیترین دلیل برفک زدن یخچال و فریزر را نام ببریم، باید به دمای نامناسب یخچال اشاره نماییم. پس هنگامی که با این مشکل روبرو شدید، ابتدا دمای یخچال را به درستی تنظیم نمایید. اگر دیده باشید، باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال سبب تغییراتی در دمای آن میشود و این کار نیز میتواند علاوه بر خراب کردن لاستیک دور درب، باعث برفک زدن یخچال نیز شود. خرابی المنت حرارتی و ترموستات نیز میتواند منجر به برفک زدن یخچال و فریزر شود.

لامپ داخل یخچال و فریزر نیز همانند لامپ های دیگر زمان مصرف محدودی دارد و پس از این زمان سوختن ان اتفاق محتملی است. البته سوختن لامپ تنها دلیل خاموش شدن لامپ داخل یخچال و فریزر نیست و شل بودن سرپیچ لامپ نیز میتواند باعث خاموش شدن آن شود.

یکی از مشکلات شایع در یخچال و فریزر ها، درست کار نکردن یخساز یخچال و فریزر است. یکی از مهمترین اتفاقاتی که باعث میشود یخساز یخچال و فریزر یخ نسازد، فشار دادن دکمه خاموش کردن یخساز است. برخی از افراد به اشتباه این کار را انجام میدهند. پس در اولین فرصت بررسی نمایید که یخساز به اشتباه خاموش نشده باشد. مسدود شدن شلنگ های متصل به قسمت یخساز، علت دیگری است که به دفعات با آن مواجه شده ایم. در برخی موارد نیز خروجی یخساز در هنگام خروج یخ ها مسدود میشود و مانع از درست کار کردن یخساز میشود.

نشت آب از یخچال و فریزر بر اثر دلایل مختلفی صورت میگیرد. در برخی موارد سوختگی شیر برقی یخچال علت نشت آب است و در برخی موارد گرفتگی لوله های تخلیه میتواند باعث این اتفاق شود. خرابی فیلترها نیز میتواند منجر به نشت آب در یخچال و فریزر شود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیر یخچال و فریزر اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تکنسین در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، واحد پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تکنسین به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!