تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا در تهران

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در تهران

تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا در تهران با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در محل و منزل شما عزیزان در نمایندگی باماتعمیرات در اختیار شما است. با توجه به اهمیت زمان در امر تعمیرات یخچال فریزر سعی کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن بالاترین کیفیت خدمات را به کاربران تهرانی از بابت تعمیرات یخچال هیمالیا ارائه نماییم. شما می توانید در منزل و محل خود در هر نقطه از شهر تهران هستید، نظاره‌گر عملکرد تعمیرکار ما باشید.

 نکاتی برای تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا

 امروزه شما می توانید خدمات تعمیرات یخچال هیمالیا را از نمایندگی های بسیار مختلفی در سراسر شهر تهران دریافت کنید. اما نا آگاهی و نداشتن اطلاعات لازم باعث شده تا بسیاری از کاربران در این مواقع با چالش‌های بسیار زیادی روبرو شوند. همین چالش‌ها در نهایت منجر به کیفیت پایین خدمات تعمیرات یخچال هیمالیا خواهد شد. از این رو شما را با نکاتی آشنا می کنیم که دقت و آنها می توانند کیفیت این خدمات را به حداکثر میزان خود برساند.

 در زمان دریافت خدمات حتماً از تعمیرکار یخچال هیمالیا بخواهید که از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر دستگاه شما استفاده کند. هرگونه تبلیغات برای استفاده از قطعات متفرقه را نادیده گرفته و به هیچ وجه زیر بار چنین مشاوره‌های نروید.

 استفاده از خدمات تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا در محل و منزل حق شما است. برای دریافت این حق نیازی به پرداخت هزینه های اضافی هم نخواهید داشت. همچنین شما می توانید در کمترین زمان ممکن این خدمات را دریافت کنید. موکول کردن تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به روزهای آینده نشان از عدم توجه نمایندگی مورد نظر به نیاز کاربران خود دارد.

 خدمات تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در باماتعمیرات

تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا در تهران

 شما می توانید مزیت ها و خدمات زیر را از نمایندگی باماتعمیرات درخواست کرده و آنها را با بالاترین کیفیت ممکن دریافت کنید:

 تعمیر کاران ما کاملا آموزش دیده و حرفه‌ای هستند و هیچ ابایی از ارائه خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در محل و پیش چشمان شما نخواهند داشت. استفاده از قطعات فابریک و اورجینال هیمالیا اولویت اصلی تعمیرکاران ما است. لازم به یادآوری است که حتی در صورت درخواست شما عزیزان نیز امکان استفاده از قطعات بی کیفیت برای خدمات وجود نخواهد داشت.

 شما می توانید برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا خود گارانتی و ضمانت نامه های لازم را نیز دریافت کنید. تعمیرات یخچال فریزر توسط نمایندگی باماتعمیرات در کمترین زمان ممکن در دسترس شما قرار می گیرد. از حضور به موقع تعمیرکاران ما در منزل خود متعجب خواهید شد.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا در تهران

هزینه تعمیر یخچال و فریزر به عوامل و موارد مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها امکان تعمیر قطعه خراب شده یا نه نیاز به جایگزینی و تعویض آن است. در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود داشته باشد شما می توانید با هزینه های بسیار کمتری این خدمات را دریافت کنید. تعمیرکاران اما در اولین قدم تمام سعی خود را برای تعمیر قطعه خراب انجام خواهند داد. تنها در صورت عدم امکان تعمیر عملیات جایگزین کردن آن انجام خواهد شد. این قطعات نیز با قیمت مناسب و منصفانه در دسترس شما قرار می گیرند.

شما برای دریافت بهترین خدمات تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا با مناسب ترین هزینه، بهتر است به مجموعه باماتعمیرات اعتماد نمایید. این مجموعه با بهره مندی از تعمیرکاران تخصصی برند هیمالیا، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد و ریالی بالاتر از تعرفه های مصوب اتحادیه دریافت نخواهد کرد.

سوالات متداول در مورد مشکلات یخچال و فریزر

اگر بخواهیم اصلیترین دلیل برفک زدن یخچال و فریزر را نام ببریم، باید به دمای نامناسب یخچال اشاره نماییم. پس هنگامی که با این مشکل روبرو شدید، ابتدا دمای یخچال را به درستی تنظیم نمایید. اگر دیده باشید، باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال سبب تغییراتی در دمای آن میشود و این کار نیز میتواند علاوه بر خراب کردن لاستیک دور درب، باعث برفک زدن یخچال نیز شود. خرابی المنت حرارتی و ترموستات نیز میتواند منجر به برفک زدن یخچال و فریزر شود.

برای دانستن این موضوع که چه زمانی باید فیلتر تصفیه آب یخچال را تعویض نمایید، باید به علامت نشان داده شده بر روی نمایشگر یخچال توجه نمایید. معمولا پس از آنکه فیلتر تصفیه آب یخچال، کارایی خود را از دست میدهد، چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب بر روی نمایشگر، نمایان میشود. البته در صورتی که این چراغ بر روی نمایشگر یخچال و فریزر شما ظاهر نمیشود، هر 6 ماه یکبار باید فیلتر تصفیه آب را تعویض نمایید.

اگر از یخچال و فریزر خانه شما، صداهای عجیب و غریب شنیده میشود، حتما باید با متخصص تعمیر یخچال و فریزر تماس بگیرید. سروصداهای غیرطبیعی میتواند به دلیل دچار مشکل شدن موتور یخچال یا ایراد پیدا کردن اواپراتور و … باشد که در اگر این مشکلات هرچه سریعتر برطرف نشود، میتواند هزینه های سنگینی را به خانواده ها وارد نماید. پس در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، حتما با متخصصان تعمیر یخچال و فریزر مانند متخصصان مجموعه باماتعمیرات تماس حاصل نمایید.

مشکل بسته نشدن درب، یکی از مشکلات رایج یخچال و فریزرها محسوب میشود که مهمترین علت آن، تراز نبودن یخچال و فریزر است. تراز نبودن درب میتواند سبب بسته نشدن و یا با شدت بسته شدن درب شود. به همین دلیل حتما به این موضوع توجه نمایید. نکته دیگری که احتمال دارد بر روی بسته نشدن درب یخچال و فریزر تاثیر بگذارد، خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر است.

کار نکردن یخچال و فریزر، یکی از مشکلاتی است که بارها توسط مشتریان با ما در میان گذاشته شده است. این مشکل در برخی موارد با بررسی نمودن اتصال برق به آن رفع میشود. اولین کاری که باید در این مواقع انجام دهید این است که دوشاخه یخچال و فریزر را بررسی نمایید تا از برق جدا نشده باشد. در غیر این صورت شاید مشکل جدی تری برای یخچال و فریزر شما پیشامد کرده است و بهترین کار این است که از یک متخصص تعمیر یخچال و فریزر برای برطرف نمودن مشکل خود کمک بگیرید. مجموعه باماتعمیرات تا برطرف نمودن کامل مشکل یخچال و فریزر در کنار شما خواهد بود.

وظیفه خنک کردن یخچال و فریزر بر عهده اواپراتور آن است. هنگامی که یخچال و فریز کار میکند اما فضای درونی آن خنک نمیشود، مشکل از جانب اواپراتور است. معمولا این مشکل به دلیل نشت گاز صورت میگیرد و اتفاق محتمل سوراخ شدن اواپراتور میباشد. اگر مشکل از سمت اواپراتور نباشد، علت دیگر میتواند دچار مشکل شدن کمپرسور یخچال و فریزر باشد.

لامپ داخل یخچال و فریزر نیز همانند لامپ های دیگر زمان مصرف محدودی دارد و پس از این زمان سوختن ان اتفاق محتملی است. البته سوختن لامپ تنها دلیل خاموش شدن لامپ داخل یخچال و فریزر نیست و شل بودن سرپیچ لامپ نیز میتواند باعث خاموش شدن آن شود.

یکی از مشکلات شایع در یخچال و فریزر ها، درست کار نکردن یخساز یخچال و فریزر است. یکی از مهمترین اتفاقاتی که باعث میشود یخساز یخچال و فریزر یخ نسازد، فشار دادن دکمه خاموش کردن یخساز است. برخی از افراد به اشتباه این کار را انجام میدهند. پس در اولین فرصت بررسی نمایید که یخساز به اشتباه خاموش نشده باشد. مسدود شدن شلنگ های متصل به قسمت یخساز، علت دیگری است که به دفعات با آن مواجه شده ایم. در برخی موارد نیز خروجی یخساز در هنگام خروج یخ ها مسدود میشود و مانع از درست کار کردن یخساز میشود.

نشت آب از یخچال و فریزر بر اثر دلایل مختلفی صورت میگیرد. در برخی موارد سوختگی شیر برقی یخچال علت نشت آب است و در برخی موارد گرفتگی لوله های تخلیه میتواند باعث این اتفاق شود. خرابی فیلترها نیز میتواند منجر به نشت آب در یخچال و فریزر شود.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیر یخچال و فریزر اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تکنسین در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، واحد پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تکنسین به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!