تعمیر یخچال و فریزر کنوود

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید.

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید

تعمیر یخچال و فریزر کنوود در تهران

یافتن یک تعمیرکار حرفه ای یخچال و فریزر کنوود در تهران کار سختی است؛ زیرا تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزر کنوود، بسیار پیشرفته است و هر فردی نمیتوانید تعمیر یخچال فریزر کنوود را انجام دهد. اگر میخواهید در سریعترین زمان ممکن به افراد متخصص در تعمیر یخچال و فریزر کنوود در تهران دسترسی داشته باشید، بهترین گزینه شما، مجموعه باماتعمیرات است.

 باماتعمیرات یکی از بهترین و معتبرترین تعمیرگاه های مجاز تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال و فریزر کنوود در تهران است. این مجموعه بهترین تعمیرکاران یخچال و فریزر کنوود را گردآوری نموده است تا بتوانند مشکل شما را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نمایند. شما تنها کافی است خدمت موردنظر خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید

واحد پشتیبانی پس از دریافت ثبت سفارش و تماس با شما به جهت کسب اطلاعات تکمیلی، در اسرع وقت مناسب ترین تعمیرکار را به منظور عیب یابی و تعمیر یخچال و فریزر کنوود شما، به محل اعزام میکنند.  تمامی مراحل عیب یابی و تعمیر دستگاه در حضور شما صورت میگیرد تا هیچگونه شبهه ای به وجود نیاید.

تعمیر یخچال و فریزر کنوود به چه صورت انجام میشود؟

تعمیر یخچال و فریزر کنوود در تهران

تعمیرکاران باماتعمیرات با حضور در محل، تمام بررسی های لازم برای تعمیر یخچال و فریزر کنوود را در حضور مشتری و با نظارت ایشان انجام میدهند. اولین گام برای تعمیر یخچال و فریزر کنوود، عیب یابی تخصصی است که این کار توسط تعمیرکاران باماتعمیرات صورت میگیرد تا ایراد اصلی دستگاه مشخص شود و تعمیر آن با کمترین هزینه انجام پذیرد.

اولویت اصلی مجموعه باماتعمیرات، مشتری است و همواره تلاش میکند تا مشکل او با کمترین هزینه برطرف شود. به همین دلیل باماتعمیرات در انتخاب همکاران خود، افرادی را برگزیده است که هم از مهارت بالا در تعمیر قطعات بهره مند هستند و هم تجربه کافی در این زمینه را دارند. افراد فعال در مجموعه باماتعمیرات به صورت کاملا تخصصی تعمیر قطعات را انجام میدهند تا مشتریان مجبور به صرف هزینه های گزاف برای تعویض قطعات نباشند.

باماتعمیرات یک تفاوت بسیار عمده با دیگر مجموعه های مشابه دارد و آن نیز تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی از جمله یخچال و فریزر کنوود است. مجموعه باماتعمیرات از تعداد زیادی مهندسین الکترونیک بهره میبرد که قادر هستند به صورت کاملا تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. این ویژگی زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید دیگر مجموعه ها یا به طور کلی این قطعات را تعمیر نمیکنند یا نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های مهندسی الکترونیک ایفا میکنند.

در برخی موارد که تعمیر قطعه امکان پذیر نیست، تعمیرکاران باماتعمیرات با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال که این مجموعه در اختیار آنها قرار میدهد، تعمیر یخچال و فریزر کنوود را انجام میدهند. تهیه قطعات اصلی و اورجینال کار بسیار سختی است اما مجموعه باماتعمیرات برای رفاه حال مشتریان، این کار را انجام داده است و این قطعات را با ضمانت اصالت و سلامت کالا در اختیار مشتریان قرار میدهد. البته خود مشتریان نیز میتوانند تهیه قطعات را شخصا انجام دهند اما باماتعمیرات در این حالت هیچ مسئولیتی در مورد اصالت قطعه نخواهد داشت.

همچنین پس از آنکه تعمیر یخچال و فریزر شما به صورت کامل انجام شد، شما یک گارانتی 90 روزه از تعمیرکاران باماتعمیرات دریافت خواهید نمود. مجموعه باماتعمیرات در این ضمانت نامه متعهد میشود که اگر در این مدت، مشکل پیشین برای یخچال و فریزر شما پیش بیاید، ملزم به تعمیر یخچال و فریزر کنوود شما به صورت کاملا رایگان خواهد بود.

سرویس یخچال و فریز کنوود

یکی از نکات مهم برای نگهداری بهتر یخچال و فریزر، اهمیت دادن به سرویس منظم و سالیانه یخچال فریزر است. اگر شما یخچال فریزر کنوود دارید، با سرویس سالیانه آن میتوانید به عمر بیشتر دستگاه کمک نمایید و عملکرد آن را بهبود دهید. همچنین در سرویس های سالیانه دستگاه، ایرادات کوچکی که شاید به مشکلات بزرگ تبدیل شوند، مرتفع میشوند.

شما برای سرویس یخچال فریزر کنوود خود نیز میتوانید بر روی متخصصان باماتعمیرات حساب باز نمایید. این افراد به صورت کاملا تخصصی به بررسی اتصالات و قطعات یخچال فریزر شما میپردازند و ایرادات کوچک احتمالی را برطرف میکنند تا سالهای بیشتری بتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید.

رایج ترین مشکلات یخچال و فریزر کنوود

تعمیر یخچال فریزر کنوود در تهران

 • کار نکردن یخچال و فریزر کنوود
 • خنک نکردن یخچال و فریزر کنوود
 • سروصدای زیاد و غیر طبیعی فریزر کنوود
 • کار نکردن یخساز یخچال و فریزر کنوود
 • نشت آب از یخچال و فریزر کنوود
 • مصرف زیاد برق یخچال و فریزر کنوود
 • بسته نشدن درب یخچال و فریزر کنوود
 • برفک زدن یخچال و فریزر کنوود
 • خرابی نوار دور درب یخچال و فریزر کنوود
 • خرابی ترموستات یخچال و فریزر کنوود
 • خرابی فیلتر تصفیه آب یخچال و فریزر کنوود

مشکلات عنوان شده احتمال دارد در تمامی یخچال و فریزرها از جمله یخچال و فریزر کنوود به وجود آید. شما با مراجعه به سایت باماتعمیرات و انجام فرآیند ثبت سفارش آنلاین، میتوانید تعمیر یخچال فریزر کنوود خود را به این مجموعه بسپارید و تمامی مشکلات یخچال و فریزر خود را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نمایید. همچنین شما میتوانید از طریق دیگر راه های ارتباطی مانند خطوط تلفن نیز با واحد پشتیبانی باماتعمیرات در تماس باشید.

خدمات تعمیر یخچال و فریزر باماتعمیرات در شهر تهران

تفاوتی ندارد که در شرق، غرب، شمال، جنوب یا مرکز تهران زندگی میکنید؛ تنها با ثبت سفارش به صورت آنلاین یا برقراری تماس با واحد پشتیبانی باماتعمیرات، میتوانید تعمیر یخچال و فریزر کنوود در تهران را به این مجموعه بسپارید. باماتعمیرات آماده خدمت رسانی به شما در تمام مناطق 22 گانه تهران است. مجموعه باتعمیرات علاوه بر نصب، سرویس و تعمیر یخچال و فریزر کنوود، تعمیر یخچال و فریزر دیگر برندها مانند بوش، سامسونگ، ال جی، اسنوا، بکو، دوو، آرچلیک، جنرال و … را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

سوالات متداول در مورد مشکلات یخچال و فریزر

کار نکردن یخچال و فریزر، یکی از مشکلاتی است که بارها توسط مشتریان با ما در میان گذاشته شده است. این مشکل در برخی موارد با بررسی نمودن اتصال برق به آن رفع میشود. اولین کاری که باید در این مواقع انجام دهید این است که دوشاخه یخچال و فریزر را بررسی نمایید تا از برق جدا نشده باشد. در غیر این صورت شاید مشکل جدی تری برای یخچال و فریزر شما پیشامد کرده است و بهترین کار این است که از یک متخصص تعمیر یخچال و فریزر برای برطرف نمودن مشکل خود کمک بگیرید. مجموعه باماتعمیرات تا برطرف نمودن کامل مشکل یخچال و فریزر در کنار شما خواهد بود.

وظیفه خنک کردن یخچال و فریزر بر عهده اواپراتور آن است. هنگامی که یخچال و فریز کار میکند اما فضای درونی آن خنک نمیشود، مشکل از جانب اواپراتور است. معمولا این مشکل به دلیل نشت گاز صورت میگیرد و اتفاق محتمل سوراخ شدن اواپراتور میباشد. اگر مشکل از سمت اواپراتور نباشد، علت دیگر میتواند دچار مشکل شدن کمپرسور یخچال و فریزر باشد.

اگر از یخچال و فریزر خانه شما، صداهای عجیب و غریب شنیده میشود، حتما باید با متخصص تعمیر یخچال و فریزر تماس بگیرید. سروصداهای غیرطبیعی میتواند به دلیل دچار مشکل شدن موتور یخچال یا ایراد پیدا کردن اواپراتور و … باشد که در اگر این مشکلات هرچه سریعتر برطرف نشود، میتواند هزینه های سنگینی را به خانواده ها وارد نماید. پس در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، حتما با متخصصان تعمیر یخچال و فریزر مانند متخصصان مجموعه باماتعمیرات تماس حاصل نمایید.

یکی از مشکلات شایع در یخچال و فریزر ها، درست کار نکردن یخساز یخچال و فریزر است. یکی از مهمترین اتفاقاتی که باعث میشود یخساز یخچال و فریزر یخ نسازد، فشار دادن دکمه خاموش کردن یخساز است. برخی از افراد به اشتباه این کار را انجام میدهند. پس در اولین فرصت بررسی نمایید که یخساز به اشتباه خاموش نشده باشد. مسدود شدن شلنگ های متصل به قسمت یخساز، علت دیگری است که به دفعات با آن مواجه شده ایم. در برخی موارد نیز خروجی یخساز در هنگام خروج یخ ها مسدود میشود و مانع از درست کار کردن یخساز میشود.

اگر بخواهیم اصلیترین دلیل برفک زدن یخچال و فریزر را نام ببریم، باید به دمای نامناسب یخچال اشاره نماییم. پس هنگامی که با این مشکل روبرو شدید، ابتدا دمای یخچال را به درستی تنظیم نمایید. اگر دیده باشید، باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال سبب تغییراتی در دمای آن میشود و این کار نیز میتواند علاوه بر خراب کردن لاستیک دور درب، باعث برفک زدن یخچال نیز شود. خرابی المنت حرارتی و ترموستات نیز میتواند منجر به برفک زدن یخچال و فریزر شود.

لامپ داخل یخچال و فریزر نیز همانند لامپ های دیگر زمان مصرف محدودی دارد و پس از این زمان سوختن ان اتفاق محتملی است. البته سوختن لامپ تنها دلیل خاموش شدن لامپ داخل یخچال و فریزر نیست و شل بودن سرپیچ لامپ نیز میتواند باعث خاموش شدن آن شود.

نشت آب از یخچال و فریزر بر اثر دلایل مختلفی صورت میگیرد. در برخی موارد سوختگی شیر برقی یخچال علت نشت آب است و در برخی موارد گرفتگی لوله های تخلیه میتواند باعث این اتفاق شود. خرابی فیلترها نیز میتواند منجر به نشت آب در یخچال و فریزر شود.

برای دانستن این موضوع که چه زمانی باید فیلتر تصفیه آب یخچال را تعویض نمایید، باید به علامت نشان داده شده بر روی نمایشگر یخچال توجه نمایید. معمولا پس از آنکه فیلتر تصفیه آب یخچال، کارایی خود را از دست میدهد، چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب بر روی نمایشگر، نمایان میشود. البته در صورتی که این چراغ بر روی نمایشگر یخچال و فریزر شما ظاهر نمیشود، هر 6 ماه یکبار باید فیلتر تصفیه آب را تعویض نمایید.

مشکل بسته نشدن درب، یکی از مشکلات رایج یخچال و فریزرها محسوب میشود که مهمترین علت آن، تراز نبودن یخچال و فریزر است. تراز نبودن درب میتواند سبب بسته نشدن و یا با شدت بسته شدن درب شود. به همین دلیل حتما به این موضوع توجه نمایید. نکته دیگری که احتمال دارد بر روی بسته نشدن درب یخچال و فریزر تاثیر بگذارد، خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر است.

مجموعه باماتعمیرات با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و با سابقه، میتواند تعمیر یخچال و فریزر اکثر برندها مانند سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، کنوود، بکو، آرچلیک، یوتکس، وستل، آریستون، ایندزیت، جنرال، وایت هاوس، وستینگ هاوس، مابه و … را انجام دهد.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر متناسب با نوع مشکل به وجود آمده، تخمین زده میشود که پس از صحبت های اولیه با مشتری، حدود قیمت به اطلاع ایشان میرسد.

روند حضور تکنسین در محل بدین صورت است که پس از ثبت سفارش آنلاین توسط شما، واحد پشتیبانی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و پس از آن، نزدیک ترین تکنسین به محل اعزام میشود.

فهرست مطالب خدمت

دیگر خدمات باماتعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!