تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

اعزام سریع کارشناس

پس از ثبت سفارش آنلاین، بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، کارشناس مربوطه بدون ضیق وقت به محل اعزام میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف نماید.

پرداخت در محل

شما هزینه انجام تعمیر لوازم معیوب خود را پس از اتمام کار، دریافت ضمانت نامه و اطمینان از صحت و سلامت دستگاه در همان محل پرداخت خواهید نمود. به هیچ عنوان پیش از انجام کار، از شما وجهی دریافت نخواهد شد.

قیمت گذاری منصفانه و دقیق

مجموعه باماتعمیرات تمام تلاش خود را نموده است که منصفانه ترین حالت ممکن را برای هزینه خدمات خود درنظر بگیرد و خدمات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پیش از انجام کار، حدود قیمت خدمت مشتری اعلام میشود.

تعمیر تخصصی قطعات الکترونیکی

وجه تمایز ما با دیگر رقبا و مجموعه های مشابه، تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی توسط مهندسان مجرب الکترونیک باماتعمیرات است. رقبا در این بخش نقش واسطه را بین مشتری و شرکت های فنی مهندسی الکترونیکی ایفا میکنند.

خدمات

اول تعمیر، نشد تعویض

برخورداری از تعمیرکاران کاربلد و زبده، این امکان را برای باماتعمیرات به وجود آورده است تا برخلاف بسیاری از مجموعه های مشابه، اولویت خود را بر تعمیر قطعات قرار دهد و در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت، اقدام به تعویض نماید.

با ضمانت خدمات بگیرید

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه باماتعمیرات، ضمانت 90 روزه دارند و در طول این مدت اگر دستگاه تعمیر شده دچار مشکل مشابه شد، مجموعه باماتعمیرات بدون دریافت هیچگونه وجه، اقدامات لازم را برای تعمیر مجدد دستگاه انجام میدهد.

تعمیر را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید

باماتعمیرات با گردآوری تکنسین های حرفه ای و کاردان که هرکدام سالهاست در حوزه نصب و تعمیر لوازم خانگی فعالیت میکنند، تلاش نموده است تا بهترین ها را برای انجام خدمات مورد نیاز مشتریان انتخاب نماید.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در شرق, غرب, جنوب و شمال تهران با استفاده از خدمات بسیار ویژه و استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و کارآزموده در دسترس شما عزیزان قرار دارد. برای استفاده از این خدمات نیازی به حضور در دفتر نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در باماتعمیرات نبوده و با یک تماس می توانید تعمیرکار حرفه ای ما را همراه با تجهیزات لازم در منزل خود در دسترس داشته باشید.

برند سامسونگ، از محبوب ترین برندهای لوازم خانگی در ایران است و محصولات آن در خانه بسیاری از ایرانیان دیده میشود. کیفیت لوازم خانگی سامسونگ بر همگان ثابت شده است اما به وجود آمدن مشکل در هر دستگاهی اجتناب ناپذیر است.

در صورت بروز مشکل برای لوازم خانگی سامسونگ شما، هیچگونه نگرانی نداشته باشید. باماتعمیرات از بهترین مجموعه های تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه محسوب میشود و خدمات خود را در سراسر شهر تهران و اطراف آن با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهد. شما با ثبت سفارش آنلاین یا تماس تلفنی میتوانید به بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی سامسونگ در شهر تهران دسترسی داشته باشید.

مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در باماتعمیرات

برای دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در باماتعمیرات نیاز است تا چند مرحله بسیار ساده را طی کنید. با کمتر از 2 دقیقه وقت گذاشتن می توانید ساعت ها در زمان دریافت این خدمات صرفه جویی کرده و تک تک محصولات برند سامسونگ را به راحتی مانند روز اول و همراه با گارانتی های لازم در اختیار داشته باشید. این خدمات در طی مراحل زیر انجام می پذیرد:

 • در قدم اول تنها لازم است تا با ما تعمیرات را از خرابی هر یک از لوازم خانگی سامسونگ با خبر کنید. برای این منظور هم می توانید از شماره تماس های مندرج در سایت کمک بگیرید و هم درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید.
 • در قدم بعدی تعمیرکاران ما سعی می کنند تا راهنمایی های لازم را برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به شما ارائه نمایند. در برخی مواقع ایرادات وارد شده به دستگاه بسیار ساده بوده و نیازی هم به حضور تعمیرکار ندارد. در چنین مواقعی تلاش ما ارائه نکات لازم برای رفع ایرادات وارد شده است.
 • در صورت افاقه نکردن ارائه نکات از طریق تماس تلفنی، تعمیرکار مربوطه با تهیه تجهیزات لازم به سرعت به محل اعزام خواهد شد. با توجه به وجود شعبات مختلف در شهر تهران، حداکثر زمان رسیدن تعمیرکار به منزل شما 1 ساعت خواهد بود.
 • تعمیرکار تمام خدمات لازم را در منزل و در حضور شما انجام خواهد داد.
 • تعمیر قطعات خراب در دستور اولیه کار تعمیرکار حرفه ای ما قرار خواهد داشت و در صورت عدم امکان، مراحل تعویض قطعات خراب در دستور کار قرار می گیرد.
 • در قدم بعدی می توانید فاکتور شاف هزینه ها و هم چنین گارانتی های لازم برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را از تعمیرکار دریافت کنید.
 • در صورت تعویض قطعات نیز می توانید گارانتی های لازم برای قطعات جایگزین شده را نیز دریافت کنید.
 • هم چنین از شرکت برای سنجش کیفیت کار تعمیر با شما تماس گرفته خواهد شد.

مزایای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ توسط باماتعمیرات

نه فقط تعمیر لوازم خانگی سامسونگ بلکه تعمیر سایر برندهای لوازم خانگی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد. امروزه لوازم خانگی معمولا از جمله کالاهای گران قیمت در بازار محسوب می شوند که خراب شدن آنها می تواند هزینه های بسیار زیادی روی دست شما باقی بگذارد. از این گذشته عدم دقت به تعمیرات دقیق و با کیفیت آن نیز مشکلاتی مانند کاهش طول عمر و از بین رفتن دستگاه را به دنبال خواهد داشت که ممکن است نیاز به پرداخت هزینه خرید دوباره دستگاه را روی دست شما بگذارد.

تعمیرکاران ما در مجموعه با ما تعمیرات با سال ها تجربه اندوزی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به تمام این نکات به صورت کامل واقف بوده و از این گذشته با نیازها و خواسته های کاربران در این باره نیز آشنایی کامل دارند. از این رو سعی کرده ایم تا با فراهم نمودن مزیت های مهم، بالاترین سطح کیفیت این خدمات را به شما ارائه کنیم. اصلی ترین مزیت های استفاده از خدمات با ما تعمیرات برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را در ادامه مرور می کنیم.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل

باماتعمیرات تمامی خدمات خود از جمله تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را در محل و در حضور مشتری انجام میدهد. تعمیر در محل مزایای خاص خود را دارد که از مهمترین آنها میتوان به کاهش هزینه حمل و نقل، جلوگیری از به وجود آمدن ایرادات در هنگام جابجایی و نظارت بر اعمال انجام شده تعمیرکار توسط مشتری اشاره نمود.

از این گذشته باید به خاطر داشته باشید که مراجعه به دفتر نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای دریافت این خدمات می تواند وقت زیادی را از شما تلف کند. در برخی مواقع نیز مانند تعمیر یخچال سامسونگ نیاز است تا خیلی زود مراحل تعمیر انجام پذیرد تا شما دوباره دستگاه خود را برای استفاده در دسترس داشته باشید.

استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل و منزل باعث می شود تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و حتی در هر ساعتی از شبانه روز این خدمات را دریافت کرده و نگرانی از این بابت نیز نداشته باشید. تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل در تهران لازمه ارائه خدمات با کیفیت بالا و هم چنین از حقوق کاربران است.

تعمیر توسط متخصصان آموزش دیده و با تجربه

با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و به روز موجود در لوازم خانگی سامسونگ، نمیتوان فرآیند تعمیر را به هر مجموعه ای سپرد. باماتعمیرات به دلیل برخورداری از تعمیرکاران با تجربه و آشنا به تکنولوژی های جدید، بهترین گزینه برای مشتریانی است که به دنبال یک مجموعه تخصصی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ میگردند.

برخی از کاربران به بهانه های مختلف استفاده از خدمات تعمیرکار با تجربه لوازم خانگی سامسونگ را پشت گوش می اندازند. به عنوان مثال می توان به بالاتر بودن دستمزد این تعمیرکاران نسبت به افراد تازه کار اشاره کرد. در این باره باید تشریح کنیم که اولا خدمات با تجربه ترین تعمیرکاران لوازم خانگی سامسونگ در با ما تعمیرات در بهینه ترین حالت ممکن از نظر هزینه صورت می پذیرد و از این گذشته عدم استفاده از خدمات تعمیرکار حرفه ای صدمات و هزینه های به مراتب بالاتری را روی دست شما باقی خواهد گذاشت.

تعمیرکار حرفه ای در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را تشخیص داده و آن را دقیق و عالی تعمیر می نماید. از این رو شاهد خرابی های دوباره و چندباره در آن نخواهی بود. اما با استفاده از افراد بی تجربه شما کیفیت و طول عمر دستگاه خود را در خطر خواهید انداخت. در طول زمان این مهم می تواند هزینه های چندین برابری روی دست شما باقی گذاشته و حتی باعث نابود شدن دستگاه شما نیز شود. به جد توصیه می کنیم که هرگز برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ سراغ افراد بی تجربه نروید.

تعمیر تخصصی قطعات و بردهای الکترونیکی

باماتعمیرات به صورت تخصصی تعمیر قطعات و بردهای الکترونیکی لوازم خانگی از جمله لوازم خانگی سامسونگ را انجام میدهد. باماتعمیرات برخلاف دیگر مجموعه ها، از تعداد بالایی مهندس الکترونیک بهره میبرد که میتوانند به صورت تخصصی قطعات الکترونیکی را تعمیر نمایند. مجموعه های مشابه با شرکت های مهندسی برای تعمیر قطعات الکترونیکی همکاری میکنند و خود قادر به تعمیر بردهای الکترونیکی نیستند.

یکی از اصلی ترین مزیت های تجربه و تخصص بالای تعمیرکاران ما در تعمیر قطعات و بردهای الکتریکی به صورت تخصصی در این است که در خیلی از موارد شما نیاز به جایگزینی و تعویض آنها نخواهید داشت. در حالی که بسیاری از تعمیرکاران به دلیل نداشتن تجربه و تخصص لازم خیلی زود سراغ تعویض قطعات خراب رفته و هزینه این خدمات را برای کاربر افزایش می دهند. در با ما تعمیرات اولویت اصلی و اول ما تعمیر قطعات خراب خواهد بود. هر چند در بسیاری از مواقع ممکن است چنین فرایندی امکان پذیر نباشد.

برخورداری از قطعات فابریک و اورجینال

باماتعمیرات به دلیل ارتباط مستقیم با برندهای تولید کننده خارجی، قطعات مورد نیاز لوازم خانگی را به کشور وارد میکند و در دسترس مشتریان خود قرار میدهد. تهیه این قطعات برای افراد کار بسیار سختی است و تفاوت بین قطعه اصلی با قطعه متفرقه را حتی تعداد زیادی از تعمیرکاران نیز نمیتوانند متوجه شوند. باماتعمیرات با وارد کردن این قطعات تلاش نموده است تا تهیه قطعات را برای مشتریان خود ساده نماید. این قطعات با ضمانت اصالت و سلامت کالا در اختیار مشتریان قرار میدهد.

دقت کنید که استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ اهمیت بسیار زیادی در کیفیت آنها دارد. برخی از تعمیرکاران به دلیل عدم دسترسی به چنین قطعاتی از کاربران می خواهند که از قطعات جایگزین متفرقه استفاده کرده و ادعا دارند که کیفیت این قطعات تفاوتی با قطعات اصلی ندارد. در حالی که اگر چنین بود، خود برند سامسونگ برای بهینه کردن هزینه های تولید از آنها استفاده می کرد. دقت کنید که استفاده از قطعات غیر اورجینال و متفرقه برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می تواند چالش های زیر را برای شما به دنبال داشته باشد:

 • قطعات این چنین معمولا طول عمر بسیار پایینی داشته و خیلی زود با خرابی هایی روبرو می شوند. از این نیاز خواهد بود تا خیلی زود برای تعویض دوباره آنها اقدام کنید که می تواند هزینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را برای شما افزایش دهد.
 • این قطعات به دلیل کیفیت پایینی که دارند، روی کیفیت سایر قطعات نیز تاثیر منفی گذاشته و باعث می شوند تا آنها نیز از کار بیفتند یا با ایراداتی روبرو شوند. این مهم نیز می تواند هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را برای شما افزایش دهد.
 • تعمیرات چند باره سمی است که خیلی زود طول عمر دستگاه شما را با افت زیادی روبرو می نماید. از این رو ممکن است خیلی زودتر از موعود و زمان مورد انتظار مجبور به جایگزینی دستگاه خود شوید.
 • هم چنین چنین قطعاتی معمولا به دلیل نداشتن کیفیت لازم، از کیفیت اصلی دستگاه شما نیز کاسته و مانع از این می شوند که شما بتوانید از آن دستگاه مانند روز اول استفاده کنید.

توصیه اکید داریم که هرگز و به هیچ بهانه ای استفاده از قطعات غیر اورجینال برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را در دستور کار قرار نداده و از خدمات مراکزی استفاده کنید که از قطعات اصلی برای این منظور استفاده می نمایند.

ضمانت خدمات

باماتعمیرات به مشتریان خود یک ضمانت نامه 90 روزه ارائه میدهد تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه از ناحیه قبلی، مشتریان با استفاده از این ضمانت نامه بتوانند مشکل دستگاه را مرتفع سازند. مشتریان پس از اتمام فرآیند تعمیر لوازم خانگی سامسونگ، این ضمانت نامه را از تعمیرکار دریافت خواهند نمود.

گارانتی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ می تواند خیال شما را از بابت کیفیت این خدمات راحت کندو. در نظر داشته باشید که خیلی از تعمیرکاران به دلیل نداشتن تجربه و تخصص لازم از ارائه چنین گارانتی هایی امتناع می نمایند. زیرا در صورت بروز دوباره همان مشکل، باید دوباره مراحل تعمیر را این بار بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام دهند. چالشی که نیاز به استفاده از خدمات تعمیرکاران حرفه ای را برای شما دو چندان می نماید.

تعمیر انواع لوازم خانگی سامسونگ در باماتعمیرات

اما برای تعمیر کدام یک از لوازم خانگی سامسونگ می توانید از خدمات با ما تعمیرات استفاده کنید؟ با توجه به اینکه برند سامسونگ یک برند بسیار پرطرفدار و محبوب در میان کاربران ایرانی است، به همین دلیل بر آن شدیم تا این خدمات را در سطحی وسیع و با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای برای شما فراهم آوریم. اگر در هر یک از دستگاه های زیر برند سامسونگ ایرادی مشاهده کردید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در باماتعمیرات کمک بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

یکی از اصلیترین و پرفروش ترین لوازم خانگی سامسونگ، ساید بای ساید این برند کره ای است. برند کره ای سامسونگ سالیانه حجم عظیمی از ساید بای ساید های خود را در ایران به فروش میرساند. مجموعه باماتعمیرات به عنوان یک مجموعه مجاز و معتبر تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران محسوب میشود و مصرف کنندگان ساید بای ساید سامسونگ میتوانند در صورت بروز هر مشکلی برای ساید بای ساید خود، از خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ باماتعمیرات بهره مند گردند.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ همانند ساید بای ساید آن، محبوبیت بالایی دارد و یک محصول پرفروش برای سامسونگ محسوب میشود. علاوه بر تعمیر ساید بای ساید، خدمت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نیز توسط باماتعمیرات ارائه میشود و متخصصان باماتعمیرات با حضور در منزل مشتری، تعمیر دستگاه را پس از عیب یابی اصولی، انجام میدهند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ را میتوان یکی از بهترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار دانست. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل برخورداری از تکنولوژی های پیشرفته کار هر مجموعه ای نیست و باید زیرنظر تعمیرکاران متخصص انجام شود. باماتعمیرات از بهترین متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهره میبرد و میتواند تمامی مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی این برند را در کمترین زمان ممکن برطرف نماید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در مجموعه باماتعمیرات ارائه میشود. مجموعه باماتعمیرات، تعمیرکاران بسیاری دارد که آشنا به تکنولوژی های به کار رفته در محصولات سامسونگ به طور ویژه ماشین ظرفشویی آن هستند و میتوانند با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه، ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را مثل روز اول تحویل دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ در کنار محصولات برندهای مختلفی مانند بوش و ال جی، حلقه بهترین ها را تشکیل میدهد و مشتریان بسیاری دارد. برخی عوامل میتواند باعث بروز مشکل در هر دستگاهی شود و جاروبرقی سامسونگ از این قاعده مستثنی نیست. تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران به صورت کاملا تخصصی در مجموعه باماتعمیرات صورت میگیرد و متخصصان این مجموعه در کمترین زمان ممکن مشکل مربوط به این دستگاه را برطرف میکنند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

سامسونگ علاوه بر محصولات با کیفیت در زمینه لوازم خانگی، در زمینه لوازم صوتی و تصویری به طور ویژه تلویزیون نیز جزء برندهای مشهور به شمار میرود. تلویزیون سامسونگ از بهترین محصولات موجود در بازار است و در برخی موارد به دلیل استفاده نامناسب دچار مشکل میشود. شما برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران و حومه میتوانید بر روی ما حساب نمایید.

تعمیر ماکروفر و سولاردام سامسونگ

یکی از برندهای مشهور در زمینه تولیدماکروفر و سولاردام، برند کره ای سامسونگ است. این برند با به کارگیری از تکنولوژی های پیشرفته و قطعات بسیار مرغوب توانسته است خود را به عنوان یک برند پرفروش در بخش این محصولات معرفی نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل در ماکروفر و سولاردام سامسونگ، شما میتوانید از خدمات باماتعمیرات بهره مند گردید. تعمیر ماکروفر و سولاردام سامسونگ در شهر تهران با استفاده از قطعات اورجینال و اصل انجام میشود.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در باماتعمیرات

نوبت به بررسی یکی از دغدغه های اصلی شما عزیزان برای دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ می سرد. هزینه ها همیشه از جمله چالش هایی هستند که ذهن کاربر دور نمی مانند. از این گذشته تفاوت های بسیار زیاد هزینه های اعلام شده از سوی کاربران نیز دلیل دیگری است تا تصمیم گرفتیم تا روند کلی برآورد هزینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را برای شما بازگو کنیم. این هزینه تحت تاثیر عوامل زیر تعیین می شود:

 • در درجه اول مدل دستگاه شما است که می تواند روی این هزینه تاثیر داشته باشد. مسلماً تاثیر دستگاه های هوشمند و عالی این روزهای برند سامسونگ نیاز به تخصص و تجربه بالاتری دارد. از این رو ممکن است نیاز به هزینه بیشتری هم داشته باشد.
 • نوع خرابی و قطعه خراب شده در دستگاه نیز عامل دیگری است که می تواند روی هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تاثیر داشته باشد. در صورتی که خرابی مورد نظر با تعمیر درست شود و نیاز به تعویض قطعه نباشد، این هزینه برای شما کمتر خواهد بود. اما در غیر این صورت باید هزینه خرید قطعه جدید را نیز بپردازید.
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی نیز هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را تغییر می دهد. این قطعات نسبت به قطعات متفرقه موجود در بازار کمی گرانتر هستند.
 • دستمزد تعمیرکار و نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از دیگر عواملی است که باعث ایجاد تغییر در هزینه تعمیرات این دستگاه ها می شود.

با ما تعمیرات همراه شما است تا بتوانید لوازم خانگی سامسونگ را با کمترین و بهینه تری هزینه ها تعمیر کنید. ترفندهایی را برای شما آماده کرده ایم که با استفاده از آنها می توانید تا 75 درصد در این هزینه صرفه جویی داشته باشید.

 • اولا اینکه تعمیرکاران ما به دلیل تخصص بالا بیشتر به دنبال تعمیر قطعات خراب هستند تا تعویض آنها.
 • قطعات اورجینال و اصلی برند سامسونگ را می توانید با هزینه های مقرون به صرفه و بهینه از ما دریافت کنید.
 • تمام دستمزدهای تعیین شده در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در با ما تعمیرات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود.
 • نیازی به پرداخت هزینه های جابجایی دستگاه نخواهید داشت.

چرا لوازم خانگی سامسونگ خراب می شوند؟

 همانطور که اشاره کردید لوازم خانگی سامسونگ از جمله بهترین لوازم خانگی موجود در بازار هستند که معمولاً کیفیت بسیار بالایی داشته و همین کیفیت بالا باعث می ‌شود تا طول عمر زیادی داشته باشند. اما شاهد هستیم که بسیاری از کاربران با خرابی های بسیار زودهنگام و همچنین پشت سر هم در لوازم خانگی سامسونگ روبرو شده و دعای من مجبور به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ هستند. جدای از بحث هزینه ها این مهم باعث می شود تا طول عمر این دستگاه ها نیز به افت بسیار زیادی روبرو شده و عمل شما نتوانید از کیفیت بالای برند سامسونگ در زندگی خود استفاده کنیم. عوامل و دلایل زیر اصلی ترین نکاتی است که باعث می شود تا شما شاهد خرابی های زودهنگام در لوازم خانگی سامسونگ باشید:

 • در وهله اول باید به نا آگاهی های کاربران درباره شرایط استفاده از این لوازم خانگی اشاره کنیم. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن آگاهی های لازم دست به اقدامات اشتباه در هنگام استفاده از لوازم خانگی زده و باعث می‌ شوند تا آنها در معرض آسیب‌ های مختلف قرار بگیرند.
 • عدم دقت به تمیز کردن دستگاه ها و لوازم خانگی در یک برنامه زمانی مشخص یکی دیگر از دلایلی است که باعث می‌ شود تا قطعات این دستگاه ها با خرابی های متعدد روبرو شود.
 • قرار گرفتن لوازم خانگی در فضاهای غیر استاندارد که باعث افزایش عوامل آسیب زا به آنها می شود یکی دیگر از این موارد است. برای مثال قرار گرفتن لوازم خانگی در معرض تابش مستقیم نور خورشید یکی از دلایلی است که باعث می ‌شود تا قطعات آن خیلی زود خراب شود.
 • عدم دقت به کیفیت خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ یکی دیگر از دلایلی است که می‌ تواند خرابی های دستگاه‌ های شما را بیشتر نماید.

نکاتی برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در منزل و محل

بسیاری از کاربران به دلیل علاقه به مسائل فنی و یا برای فرار از پرداخت هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می‌ کنند تا در صورت بروز هر گونه ایراد به شخصه برای رفع این ایرادات اقدام نمایند. داشته باشید که تعمیر لوازم خانگی سامسونگ یک حرفه کاملاً تخصصی است و علاوه بر آموزش‌ های لازم نیاز به تجربه بسیار بالایی هم دارد. باز کردن لوازم خانگی سامسونگ بدون داشتن تجربه و تخصص و علاوه بر آن ها تجهیزات مدرن مورد نیاز، هم می‌ تواند روی سلامتی شما و هم روی کیفیت خود این دستگاه ها تاثیر داشته باشد.

بسیاری از لوازم خانگی سامسونگ این روزها به نوعی تولید می ‌شوند تا در صورت بروز هر گونه ایراد، به وسیله کدهای خطا عامل اصلی ایراد وارد شده را به شما نشان دهند. توصیه می‌ کنیم حتماً با مشاهده این ارور ها از تعمیرکاران با تجربه و حرفه‌ای لوازم خانگی سامسونگ کمک گرفته و هرگز بدون تجربه و تخصص برای باز کردن آنها اقدام نکنید.  فراموش نکنید یک اشتباه کوچک باعث خواهد شد که شما مجبور به پرداخت هزینه های چند برابری برای درست کردن هر کدام از لوازم خانگی سامسونگ شویم.

روش های نگهداری هر چه بهتر از لوازم خانگی سامسونگ در منزل

  در این بخش از مقاله نکات و شرایطی را برای شما بیان می‌ کنیم که با دقت به آنها احتمال بروز ایراد و آسیب در لوازم خانگی سامسونگ خود را به حداقل رسانده و کمتر نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خواهد داشت. هرچند این نکات بسیار ساده به نظر می ‌رسند اما بسیاری از کاربران از رعایت همین نکات ساده نیز عاجز هستند و باعث می شوند تا دستگاه های تحت اختیار آنها به راحتی خراب شود.

به عنوان نکته اول توصیه می‌ کنیم که حتماً دفترچه راهنمای هر کدام از لوازم خانگی سامسونگ را به خوبی مطالعه کرده و روش های استفاده از این دستگاه ها را بدانید. همانطور که اشاره کردیم یکی از اصلی ترین دلایل بروز ایراد و خطا در لوازم خانگی سامسونگ عدم آگاهی کاربران نسبت به شرایط استفاده از این دستگاه ها است. برای لوازم خانگی بزرگ دقت کنید که حتماً در زمان استفاده در وضعیت و مکان استاندارد قرار داشته باشند و حتما دقت کنید تا تراز باشند.

 استفاده از خدمات سرویس سالانه برای بررسی کامل قطعات لوازم خانگی سامسونگ یکی دیگر از نکاتی است که باعث می ‌شود تا طول عمر این دستگاه ها بسیار افزایش پیدا کرده و کمتر شاهد ورود به خطا و ایراد در آن ها باشید. سعی کنید به صورت مرتب و با استفاده از مواد طبیعی مانند آبلیمو و یا سرکه لوازم خانگی را تمیز کرده و مانع از ورود گرد و غبار و ذرات معلق در هوا به قسمت های فنی و داخلی آنها شوید.

نکته مهم آخر در مورد لوازم خانگی سامسونگ

 نکات بسیار مهم و ارزنده ای را درباره خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با شما در میان گذاشته و همچنین مزیت های استفاده از خدمات بام و تعمیرات را نیز با شما مرور کردیم. در انتها دوباره باید اشاره کنیم که لوازم خانگی سامسونگ از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به این راحتی ها با ایرادات مختلف روبرو نمی شوند.

یکی از اصلی ترین وظایف هر کدام از خانواده ها برای حفظ کیفیت لوازم خانگی خود استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه برای تعمیرات لوازم خانگی خود است. توصیه آخر ما این است که تحت هر شرایطی و حتی در صورت نیاز به پرداخت کمی هزینه ‌های بیشتر حتماً از بهترین کیفیت خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ استفاده کرده و هرگز لوازم خانگی گران قیمت خود را به دست افراد تازه کار و بی تجربه نسپارید. با ما تعمیرات آماده ارائه بالاترین سطح کیفیت خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با بهینه ترین هزینه ها در هر ساعتی از شبانه روز برای شما عزیزان است.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

مجموعه باماتعمیرات به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران، خدمات خود را در سراسر شهر تهران با بالاترین سطح کیفیت و بهترین تعرفه، ارائه میدهد. مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران باماتعمیرات به شرح زیر است:

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شرق تهران: مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ غرب تهران: مناطق سعادت آباد، شهرک غرب، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شمال تهران: مناطق تجریش، نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، ونک، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ جنوب تهران: مناطق نازی آباد، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری، امامزاده حسن، مهرآباد، قزوین، راه آهن، جوادیه، عبدل آباد،

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ مرکز تهران: انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، کارگر شمالی، جلال آل احمد، گیشا، شیخ بهایی، بهشتی

فهرست مطالب خدمت

نظرات مشتریان

سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!